National TU Dnipro Polytechnic — Compliance with the Time
            Про спеціальність Логістика

На думку багатьох вчених зі світовим ім'ям, логістика відноситься до числа найбільш значущих наук XXI ст. Сьогодні фахівці, які володіють знаннями логістики, затребувані практично в усіх галузях виробництва і сфери послуг. Розумної реакцією на цю зростаючу потребу стало відкриття у ДВНЗ «НГУ» спеціальності «Логістика».

Логістика - спеціальність синтетична. З одного боку, логісти - це економісти, управлінці, постачальники. Вони мають організувати закупівлю, транспортування, зберігання і збут продукції. З іншого боку, логісти повинні володіти серйозною математичною підготовкою, для того, щоб розробити оптимальні схеми доставки і складування товарів. Крім того, логісту необхідно мати уявлення про ту галузь матеріального виробництва, яку обслуговує його фірма чи підприємство.

Отримавши освіту за спеціальністю «Логістика» випускники можуть працювати:

  • фахівцями і менеджерами відділів (служб) логістики промислових, торговельних, аграрних підприємств, фінансових установ, банків тощо;
  • фахівцями в компаніях, які професійно займаються наданням логістичних послуг: в транспортно-експедиційних компаніях, на складських комплексах і митних терміналах, в транспортно-логістичних і дистрибутивних центрах;
  • консультантами та експертами в компаніях, які займаються логістичним консалтингом та аутсорсингом;
  • менеджерами із постачання та збуту на різних підприємствах тощо.

Логістика - складова сучасного бізнесу, яка досить динамічно розвивається. Ця цікава і затребувана робота приваблює молодих і енергійних людей своєю перспективністю. Адже логіст ніколи не залишиться без роботи. Там де є логістика, для хорошого фахівця завжди знайдуться вакансії.

Студентське життя логістів: Подорож до Києва© 2006-2019 Інформація про сайт