Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Про спеціальність Логістика

На думку багатьох вчених зі світовим ім'ям, логістика відноситься до числа найбільш значущих наук XXI ст. Сьогодні фахівці, які володіють знаннями логістики, затребувані практично в усіх галузях виробництва і сфери послуг. Розумної реакцією на цю зростаючу потребу стало відкриття у ДВНЗ «НГУ» спеціальності «Логістика».

Логістика - спеціальність синтетична. З одного боку, логісти - це економісти, управлінці, постачальники. Вони мають організувати закупівлю, транспортування, зберігання і збут продукції. З іншого боку, логісти повинні володіти серйозною математичною підготовкою, для того, щоб розробити оптимальні схеми доставки і складування товарів. Крім того, логісту необхідно мати уявлення про ту галузь матеріального виробництва, яку обслуговує його фірма чи підприємство.

Отримавши освіту за спеціальністю «Логістика» випускники можуть працювати:

  • фахівцями і менеджерами відділів (служб) логістики промислових, торговельних, аграрних підприємств, фінансових установ, банків тощо;
  • фахівцями в компаніях, які професійно займаються наданням логістичних послуг: в транспортно-експедиційних компаніях, на складських комплексах і митних терміналах, в транспортно-логістичних і дистрибутивних центрах;
  • консультантами та експертами в компаніях, які займаються логістичним консалтингом та аутсорсингом;
  • менеджерами із постачання та збуту на різних підприємствах тощо.

Логістика - складова сучасного бізнесу, яка досить динамічно розвивається. Ця цікава і затребувана робота приваблює молодих і енергійних людей своєю перспективністю. Адже логіст ніколи не залишиться без роботи. Там де є логістика, для хорошого фахівця завжди знайдуться вакансії.

Студентське життя логістів: Подорож до Києва© 2006-2018 Інформація про сайт