Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
28.10.2014

Учасників АТО нагородили медаллю «За відданість університету»

На засіданні ректорату 27 жовтня 2014 року ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив нагороду ВНЗ - медаль «За відданість університету» - співробітникам НГУ Дмитру Кошці і Петру Сироті - учасникам АТО на Сході України.

З перших днів бойових дій в зоні АТО співробітники НГУ знаходяться на передовій, воюють у лавах Національної гвардії України. Офіційно в лавах Нацгвардії України зараз несуть службу в зоні бойових дій 13 співробітників НГУ.

Технічний працівник кафедри ПРР Петро Сирота служить у другій роті охорони 39 батальйону територіальної оборони. Два місяці він перебував у зоні АТО в Донецькій області. Петро був одним із тих, хто прикриває собою розвідгрупи. Діяти на передовій дуже небезпечно, там чоловікові під час мінометного обстрілу було травмовано ногу.

Випускник-еколог НГУ, за плечима якого аспірантура, Дмитро Кошка був мобілізований для захисту України. Майже чотири місяці командував стрілецьким взводом. Під час виконання важливого спецзавдання Дмитро отримав осколочне поранення обох ніг і зараз знаходиться на лікуванні в Обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. За героїзм на неоголошеній війні Дмитро удостоєний державної нагороди – ордена ім. Богдана Хмельницького III ступеня.

Петро Сирота вже повернувся на службу, а Дмитро Кошка, завдяки особистій силі волі і професійності дніпропетровських хірургів став на ноги і перебуває на реабілітаційному лікуванні. Члени ректорату подякували воїнам за мужність і підкреслили те, що завдяки їм український народ може жити і працювати у безпеці.

ІАЦ НГУ 

Фото Станіслава Мардаровського, відеостудія "Юність" НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт