Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
14.01.2013

НЕЗГАСНА ЗІРКА «ОБЕРТОНА»

У студентів і працівників нашого університету на будь-яке свято, а чи під час якогось важливого заходу є чудова можливість поринути у світ пісенної лірики, послухати неповторний чоловічий вокал народного колективу «Обертон».

Понад 40 років тому вийшли на сцену гірничого юнаки, закохані у пісню. І сьогодні, вже сивочолі, вони продовжують радувати серця людей . Любов народжує любов.У цьому колективі вона живе і передається з покоління в покоління. Особливо важливо, що її творчий струмінь продовжуютьнаповнюватипершопочатківці, такі, як ІванІонкін , помічник проректора НГУ, Валентин Тарадайко, Володимир Довгаль, Володимир Горбач.

Кілька останніх років відроджений колектив традиційно збирається перед початком нового року на своєрідні підсумкові зустрічі. І цього разу завітали в рідні пенати легендарні колись співаки : Станіслав Онипко , Сергій Сіренченко, Олександр Чумак, Анатолій Соловей, Олександр Погорєлий, Віктор Коваленко. Дружні розмови, спогади…І, звичайно, пісні.

Привітати гостей, серед яких переважна більшість випускники гірничого, прийшов віце-президент Асоціації випускників НГУ, професор Георгій Пчолкін. Він подякував за учасникам зустрічі за глибоку і багаторічну відданість університету іпобажав, щоб яскрава зірка «Обертона» ніколи не згасала.

Сьогодні репертуар «Обертона», яким керує заслужений діяч мистецтв Олександр Перевєрзєв, досить різноманітний: ліричні, духовні й народні пісні. Колектив популярний не лише в гірничому, а й за межами області , неодноразово ставав лауреатом багатьох пісенних конкурсів. Днями обертонівці вийдуть на сцену Міжнародного фестивалю «Від Різдва до Різдва» з новими творами. Побажаємо нашому улюбленому колективу творчих успіхів!


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт