Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.12.2014

Медаль НГУ вручили заслуженій людині

На засіданні ректорату НГУ 23 грудня 2014 року ректор ВНЗ академік НАН України Геннадій Півняк вручив медаль «Знак вдячності НГУ» керівнику одного з підрозділів інноваційного заводу ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ Геннадію Єсаулову.

- Є люди, за якими стоять колективи підприємств, які багато зробили для розбудови міста і його розквіту. Довір’я громадян вони заслужили конкретними справами. Кожен з цих людей – професіонал у своїй сфері і один з них – це Геннадій Олександрович Єсаулов, - сказав Геннадій Півняк під час вручення нагороди - Геннадій Олександрович - людина відома у нашому місті, металург, практик, має наукові напрацювання у цій галузі. Він кандидат технічних наук, один з авторів патенту «Лінія для виробництва гарячекатаних безшовних труб».

Геннадій Півняк коротко розповів присутнім про інноваційне підприємство ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ і умови праці на ньому. До речі, середній вік спеціалістів на ньому – 26 років. У колективі працює багато випускників НГУ, які проходили там практику, а потім за умовами конкурсу отримали на підприємстві постійне місце роботи.

У 2013 році ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ виплавив перший мільйон тонн сталі. Додамо, що перший мільйон підкорився металургам через 15 місяців після запуску підприємства, і всього через 5 місяців після виплавки попередніх 500 тисяч тонн, тобто вдвічі швидше.

Геннадій Єсаулов подякував членам ректорату і вченій раді за довір’я і нагороду і сказав, що й надалі робитиме свій внесок у співробітництво між НГУ й промисловим гігантом ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ.

ІАЦ НГУ,

фото Володимира Корінного (відеостудія "Юність" НГУ)


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт