Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.04.2013

Стимул до творчості Леся Степовичка черпає у стінах гірничого університету

Погода 28 березня не зовсім нагадувала весняну, однак до гірничого ця пора року таки завітала. У нашому університеті цього дня відбулась зустріч із завжди бажаною гостею, письменницею і поетесою, яка завжди несе з собою сонячне світло, – Лесею Степовичкою. Зустрічі з нею завжди проходять в атмосфері сповненій і бурхливою енергією, і справжнім домашнім затишком.


Організацією заходу ми завдячуємо науковій бібліотеці НГУ, яка ніколи не лишає можливості порадувати студентів новинками від відомих письменників і поетів України.

Темою обговорення для присутніх поціновувачів творчості Лесі Несторівни стала її остання книга «Німці в городі», яка, до речі, наприкінці минулого року була презентована в нашому університеті. Зацікавлені читачі мали змогу не тільки насолодитися спілкуванням з яскравою особистістю, а й поділитися своїми враженнями від книги, запитати авторку про деякі речі. Зі словами вдячності й захопленими відгуками про прочитане виступили працівники бібліотеки й студенти. Знаком поваги можна вважати і квіти від ректора, який був відсутній на заході через відрядження, але не міг оминути увагою шановну пані Лесю і ще раз підкреслити свою прихильність до її таланту.

Разом зі словами щирої подяки за оцінку її дітища, Леся Несторівна просто була змушена пообіцяти всім присутнім не відкладати роботу над продовженням книги у довгий ящик, а рівно через рік, 28 березня, завітати до нашого університету разом з другою частиною «Німців…».

Отже, пані Лесю, відлік розпочато!

Ліка Мушкудіані, магістр НГУ,

шанувальниця таланту Лесі Степовички


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт