Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
31.03.2013

Друга Всеукраїнська краєзнавча конференція «Побут, етнографія і фольклор Придніпров’я у минулому і сьогоденні»

 В НГУ відбулася Друга Всеукраїнська краєзнавча конференція «Побут, етнографія і фольклор Придніпров’я у минулому і сьогоденні». Її організатори – Інститут гуманітарних проблем ДВНЗ «Національний гірничий університет» та Дніпропетровська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

29 березня у народному музеї ім. О. Поля НГУ зібралося коло фахівців не лише з Дніпропетровська, а й Запоріжжя, Херсона, Ніжина, Донецька, Кривого Рогу, Нікополя. Конференція присвячувалася 60-річчю від дня народження науковця і краєзнавцяСвітлани Вікторівни Абросимової, яка тривалий час працювала в Дніпропетровському історичному музеї. Про творчий доробок С.В. Абросимової присутні почули цікаві доповіді професора НГУ

Г.К. Швидько та ст. наукового працівника музею відділу «Літературне Придніпров’я ДНІМ ім. Яворницького» Н.Є. Василенко.

Тематика багатьох доповідей торкалася характеристики етнографічних і фольклорних матеріалів, що яскраво представили кілька науковців Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І.Яворницького. В секції «Історія повсякдення мешканців Придніпров’я» представили свої напрацювання як відомі науковці, такі , як, приміром, професор ДНУ Ірина Федорівна Ковальова, професор НГу Надія Володимирівна Ченцова, а також молоді дослідники, аспіранти, студенти.

Хочеться побажати творчого натхнення організаторам й всім учасникам конференції, завдяки чиїй праці ми можемо усвідомлювати своє коріння й зберігати знання про історію свого народу.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт