Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.04.2013

Чарівний світ каміння… у бібліотеці

(враження від виставки)

Чарівний світ коштовного каміння, що заворожує погляд, завжди був для людини загадкою. Його наділяли містичними властивостями, використовували в якості прикрас, ритуалах, віддавали за нього життя. До дня геолога в Національному гірничому університеті проводиться виставка картин з напівдорогоцінного каміння, яке при цьому не поступається своєю красою коштовному Картини виготовлені руками п’ятикурсників-гемологів у майстерні Гемологічного центру НГУ. Це і буро-червоний джеспіліт, всіляких відтінків зеленого - епідот, димчастий кварц і білий кварцит тощо. Кожна картина має свою певну історію і велику цінність, а саме — частинку душі свого автора.

На цій виставці, крім, картин, я побачила прекрасний сувенір - роботу Ернеста Коваленка “Горське місто». Цей шедевр з закам’янілого дерева схожий на справжній старий замок, який стоїть на друзах кристалу кварциту. Дивлячись на нього, згадуєш чарівні казки, які колись у дитинстві розповідали батьки. Так хочеться хоча б на хвилинку опинитися там, на найвищій вежі і дивитися на рожевий захід сонця.

Про враження від виставки я розпитала студентів факультету ГРФ.

Сергій: « Мені сподобалась робота «Отражение». Відчувається відповідний стиль і неординарність. Одночасно поєднує в собі простоту й оригінальність».

Галина: « Мені сподобалась виставка робіт. Експозиція цікава та захоплююча. Безумовно, всі роботи чудові, але мені до душі припала картина “На краю...”

Не можу не сказати про інші чарівні картини - курсові роботи студентів ГРФ. Хочеться виділити роботу Оксани Матюшкіної “Осенняя мелодия». Дивлячись на неї, уявляєш себе у парку. Рідкісні промені сонця пробиваються крізь крону. Повітря свіже і чисте. Навкруги ні душі. Не чути навіть співу птахів. Осінь на картині заворожує своїми барвами і стає зрозуміло, що в неї є щось від вічності, простої та незрозумілої.

Є такий вислів “ Творчість розвиває душу”, тому я рада, що всі ці роботи виконали дуже талановиті та творчі люди. Бажаю їм у подальшому радувати нас своїми виробами, а працівникам бібліотеки хочу виразити подяку за проведення такої виставки.

Наталія Савенко, студентка ГРФ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт