Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
05.04.2013

«День знань з компанією АСКОН»

4 квітня в актовій залі НГУ відбувся традиційний семінар компанії Аскон – «День знань з компанією АСКОН». Викладачі ВНЗ були ознайомлені з новими продуктами і технологіями АСКОН, які ефективно вирішують завдання,що стоять як перед окремим проектувальником,так і перед проектною організацією вцілому.


Але почалось все з привітань та вступних слів проректора Національного гірничого університету Пілова П.І., які плавно перейшли до нагородження обдарованої молоді, бравих участь у комп’ютерній олімпіади «3D моделювання» та посівших почесні призові місця. Допомогу при нагородженні надала гість з м. Санкт-Петербург Ганна Іващенко – керівник освітньої програми АСКОН. Після нагородження переможців пані Ганна виступила з доповідями: "Позиції освітньої програми "Будь інженером"! (про можливості для підготовки і підвищення кваліфікації інженерних кадрів) і "Авторизований учбовий центр АСКОН на базі учбового закладу" (про вимоги до організації учбового центру, можливостях і перспективах).

Експерти АСКОН розповідали найбільш затребувані новинки в машинобудівній, приладобудівній і будівельній конфігураціях КОМПАС-3DV14, що таке Наскрізна 3D –технологія АСКОН і як з її допомогою досягти створення на підприємстві єдиного інформаційного простору по управлінню життєвим циклом виробу; як реалізована система планування і управління підготовкою виробництва в ЛОЦМАН:PLM2013 і які переваги вона несе та ще багато іншого.

Учасники заходу дізналися про можливості нового корпоративного рішення для управління проектною організацією на базі ЛОЦМАН:ПГС2013,новинках технології інтелектуального проектування MinDі перевагах організації видаленої роботи з використанням мобільних застосувань.
Викладачі кафедр Автомобілів і автомобільного господарства і Основ конструювання машин і механізмів Національного гірничого університету поділилися досвідом використання КОМПАС-3D при підготовці учбових проектів студентами технічних спеціальностей.

Свою думку в доповіді "Використання САПР КОМПАС при вивченні курсу" Деталі машин" і виконанні курсового проекту висловив професор кафедри Основ конструювання механізмів і машин НГУ Проців В.В. Так само були доповіді викладачів та аспірантів ВНЗ про досвід використання програм АСКОН у своїй викладацькій і науковій діяльності.

Програма заходу включала доповіді на секціях "Архітектура і будівництво" та "Машинобудування" фахівців компанії АСКОН про нові і оновлені програмні продукти і технології компанії такі як"MinD", ЛОЦМАН:ПГС, ЛОЦМАН:PLM, ВЕРТИКАЛЬ, КОМПАС-3D, Компас-електрик, КОМПАС-3D:Кабелі та джгути, ArtisanRendering.

В одній з доповідей були представлені нові можливості КОМПАС-3D V14.

Також на замітку студентам,майбутнім інженерам давалися декілька корисних сайтів, а саме:

ascon.kiev.ua – головний сайт компанії АСКОН;

vk.com/ascon – АСКОН «Вконтакте»;

forum.ascon.ru – домога у пошуку роботи, або допомога при навчанні та багато іншого;

ascon.ru/about/vacanies – усі вакансії АСКОН;

За адресою edu@askon.ru – симожете висилати свої пропозиції та запитання.


До списку



© 2006-2020 Інформація про сайт