Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.12.2011

Таджицьких викладачів навчатимуть в НГУ


Ректор інституту Рустам Азізов та проректор з науки та міжнародних зв`язків Зафар Разиков у діловій бесіді з першим проректором П.І. Піловим та проректором з міжнародних зв`язків О.Н. Шашенком обговорили перспективи співпраці двох вузів.

Гості висловили щире захоплення найстарішим провідним гірничим вузом України і розповіли про свій молодий інститут, який в цьому навчальному році вперше випустить фахівців. Навчання в ГМІТ ведеться за 14 спеціальностями, в основному з розробки, переробки та експлуатації родовищ корисних копалин, металургії, машинобудування і гірничих робіт.

Як відомо, 93% території Таджикистану становить гориста місцевість, тому підготовка фахівців відповідного профілю є нагальною проблемою для країни і сьогодні інститут зацікавлений у стратегічному вирішенні цього питання, а саме - в навчанні студентів, які в подальшому стали б частиною педагогічного складу ГМІТ.

У ході переговорів було підписано договір про двосторонню співпрацю, в рамках якого сторони зобов`язалися надавати один одному всіляке сприяння у підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів, а також про обмін студентами та проведенні спільної науково-дослідної діяльності.До списку© 2006-2020 Інформація про сайт