Новини кафедри та університету
11.04.2013

Вони подають надії

З кожним роком кафедра фізвиховання приділяє велику увагу залученню студентів до занять фізичною культурою і спортом через заняття в групах по спеціалізації, де вони не тільки здають нормативи з фізкультури, але й здобувають навички в конкретному виді спорту.

Дзюдо-один з видів східних єдиноборств, культивованих в НГУ по спеціалізації, студенти з великим інтересом приходять на ці заняття, щоб досягти певного результата. Перевірка набутих навичок, умінь і здібностей студентів проходить на змаганнях.

Студенти-спортсмени нашого університету взяли участь у 26 універсіадах з дзюдо, в яких брали участь 14 команд вузів області. Жіноча команда, під керівництвом викладача Чоботько М.А, у впертій боротьбі завоювала 1 місце в загальнокомандному заліку, обійшовши команду інтітуту фізкультури і 3 місце в боротьбі «стінка-на-стінку».Прізерками стали:

: Бєлова Анна 48кг (ФІТ) --- 1м; Терещенко Олена 48кг (ЕТФ) --- 3м; Акула Ольга 48кг (ГФ) --- 5м; Акіншіна Анастасія 48кг (ЕТФ) --- 5м; Кобелєва Олена 57кг ( ГФ)-3місце; Данильчук Тетяна 63кг (ГФ) --- 5м; Андронова Валерія 57кг (ЕТФ)-5место; Фролова Єлизавета 63кг (ФБ) --- 3м; Каспіровіч Дарина 63кг (ФБ) --- 3м; Чорна Анастасія 70кг (ЕТФ) --- 3м; Кременчутская Ліна 57кг (ГРФ) --- 3м.

Хочеться відзначити сміливість і впевненість у собі, яку вони проявили, виходячи на татамі, деякі виходили вперше. Після змагань вони говорили: "як їм було страшно», але зате тепер вони почувають себе впевненіше і налаштовані надалі удосконалювати свою техніку боротьби.

Для дівчаток ці змагання були великим випробуванням. Успішно виступила чоловіча команда (ст.викладач Мізін Г.І), що посіла 2 місце в загальнокомандному заліку і 3 місце в боротьбі «стінка-на-стінку». Лідери команди - майстра спорту Затуливітер Володимир (ФІТ) -60 кг посів 1 місце, а Довбиш Данил (ФЕФ)-81кг посів 2 місце, кандидати в майстри спорту Драговіз Богдан (ФІТ)-81кг, Чоботько Ігор (ГФ)-абс.вагова категорія і Джейгало Володимир (ММФ) стали бронзовими призерами, Асатрян Карен (ФІТ)-60кг-2місце. Незважаючи на сильний склад збірних команд інших вузів, наші молоді учасники (Токмачев Олександр (ГФ), Джанумов Карен (ММФ), Давидов Денис (ФБ), Гаврилов Максим (ФІТ), Сарабікян Едгар (ГФ), Хрустальов Михайло (ФБ), Лініч Олександр) гідно боролися за честь НГУ.З цими перемогами хочу привітати деканів факультетів, які завжди підтримують студентів-спортсменів, що приносять успіх і славу нашого рідного університету.

Варто зазначити, що хлопці не розчарувались в обраному виді спорту після змагань, а навпаки, у них з'явилося бажання досягти ще більшого.