Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
18.04.2013

Іноземні студенти в НГУ

Іноземні студенти з Конго, Монголії, Гвінеї, Анголи, Йорданії вперше отримали можливість взяти участь у VІІІ Міжнародному форумі студентів і молодих учених. Захід відбувся в українському місті Дніпропетровську, в стінах Національного гірничого університету.

Учасники форуму протягом двох дніввстанавлювали дружні і професійні контакти, обговорювали і шукали шляхи розв’язання проблем сучасності, брали участь у різноманітних тренінгах і ділових іграх, змагалися в конкурсах наукових робіт. Аби потрапити на такий масштабний захід, іноземні студенти підготували роботи на теми: з охорони довкілля, геології, інформаційних технологій.

Цього ж вечора, 11 квітня, відбулося нагородження учасників форуму дипломами та грамотами. За блискучі виступи дипломи отримали студенти V курсу Ібомі Оде Стаел, Макумбу Гілу Бодіс, Кінзонзі Массіді Гарсія. За найкращу презентацію грамоту отримала Масембо Еліка Селесте, а Мотум Крістель – за активну участь у роботі форуму.

Учасники форуму активно демонстрували культури країн, які вони представляють. Усі присутні отримали велике задоволення від запальних танців Ганхуяга Білгуунбаяра, Кошти Твапіта, Сукулате Пашкуала, Мануела Малакіаша, чарівного співу Аль Шахада Мохаммада, Юсефа Шабана Наім Радва та Рибейро Елдера Агіналду.

Цього ж дня відбулася презентація національних страв різних народів. Аль Маданат Васім і Міран Фалах Хасан усіх пригощали арабським менсафом, Кіонга Гауденсія і Жимбі Маурісіу – африканським холодним салатом «Козіду», Тетяна Ягольник та Юлія Прісадчева – українськими варениками, пампушками та узваром.

Підсумком форуму стало ухвалення кафедрою іноземних мов рішення про створення в НГУ клубу інтернаціональної дружби. 

ІАЦ НГУ 


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт