Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.04.2013

Науковці НГУ - лауреати Всеукраїнського конкурсу «Винахід року-2012»

Завершився Всеукраїнський конкурс «Винахід року-2012». Урочиста церемонія нагородження відбулась 22 квітня в ході урочистостей з нагоди святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності. У номінації «Кращий винахід у Дніпропетровській області» диплом отримав колектив авторів гірничого університету (проф. Дриженко А.Ю., проф. Симоненко В.І., н.с. Шустов О.О., усі – співробітники Інституту проектування гірничих підприємств). 

Вітаємо переможців!

Конкурс щороку проводиться Державною службою інтелектуальної власності України з метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств науково-технічної громадськості України, заохочення роботодавців до впровадження у виробництво результатів інтелектуальної праці, а також для виявлення найталановитіших та найперспективніших розробок і привернення до них уваги як вітчизняних, так й іноземних підприємців та інвесторів. Конкурс є відкритим для підприємств, установ, організацій, дослідницьких груп незалежно від їх відомчої підпорядкованості, форм власності та місця знаходження, а також для індивідуальних винахідників.

З повним переліком переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року-2012» можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Державної служби (www.sips.gov.ua).  


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт