Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
23.05.2013

В НГУ пройшла третя Міжнародна науково-практична конференція «Техногенні катастрофи: моделі, прогноз, запобігання»

В Національному гірничому університеті обговорювали проблеми техногенних катастроф та їх можливе прогнозування та запобігання. В конференції взяли участь провідні науковці з гірничого університету, Інституту фізики гірничих процесів НАН України, Московського державного університету геодезії і картографії, Інституту проблем комплексного освоєння надр «РАН», представники тресту «Донецькшахтопроходка» та металургійного заводу «Донецксталь».

Під час доповідей і дискусій піднімались питання проблеми підземних пустот в наслідок видобутку корисних копалин, попередження надзвичайних ситуацій на певних ділянках видобутку, моделювання зсувонебезпечних зон, розробки нових підходів до розрахування параметрів повітряних хвиль в гірничих видобутках, тощо.

За словами проректора, професора Олександра Шашенка тематика конференції є більше, ніж просто актуальною, адже техногенні катастрофо – сьогоденні реалії, з якими стикається людство внаслідок технічного процесу. І саме їх прогнозування і попередження допоможе знизити ті шкідливі наслідки, які вже завдано людським втручанням в екосистему.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт