Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.02.2011

Студенти кафедри технології гірничого машинобудування відзначені у міжнародному конкурсі

nf_110117_1.jpgnf_110117_2.jpg

Нещодавно у резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Великобританії в Україні в Києві були підбиті підсумки 11-го щорічного міжнародного Конкурсу студентських робіт на іменні премії DELCAM. Компетентне журі відзначило вісімку найкращих студентських досягнень з українських університетів. Серед лауреатів премії і студенти кафедри технології гірничого машинобудування Національного гірничого університету Віталій Дербаба і Олександр Войчишен. Грамоти переможцям у Посольстві Великобританії в Україні вручили директор англійської корпорації Delcam plc Х’ю Хамфрісс та Посол Лі Тернер.

Віталій Дербаба, нині вже лауреат міжнародного Конкурсу студентських робіт на іменні премії DELCAM, виконав роботу під час практики на Південному машинобудівному заводі під керівництвом провідного спеціаліста М.Г. Чубенка у співавторстві зі студентами ДНУ на тему «Технологія обробки базових деталей університетського мікросупутника з використанням програмного забезпечення DELCAM».

Студент НГУ Олександр Войчишен також під час практики на Південному машинобудівному заводі виконав дослідження на тему «Використання програмного забезпечення DELCAM для розробки технології обробки складнопрофілованого кулака стану гарячої прокатки труб» під керівництвом завкафедрою технології гірничого машинобудування професора Р.П. Дідика. та доцента С.Т. Пацери

У цьому році на конкурс було подано 33 студентські наукові роботи з 17 університетів України і Росії. Їх оцінювала незалежна судейська команда у складі 21 особи. До числа найкращих потрапити було досить складно, але в НГУ, тепер вже науково-дослідному вузі, створено всі умови для успішного виконання досліджень під керівництвом високопрофесійних фахівців.

Ще у 2008 році Національний гірничий університет приєднався до державної програми «Передові комп’ютерні технології - вузам України». Відтоді для підготовки інженерів-машинобудівників у навчальний процес введено новітні інформаційні технології. Студенти паралельно з вивченням програмного продукту КОМПАС почали опановувати продукти  DELCAM, що дозволяє виконувати автоматизоване проектування програм для верстатів з ЧПУ.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт