Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
07.05.2013

Асистент кафедри маркетингу Валерія Костянтинівна Ніколаєва успішно пройшла стажування в Університеті прикладних наук Фонтіс

Асистент кафедри маркетингу Валерія Костянтинівна Ніколаєва успішно пройшла стажування в Університеті прикладних наук Фонтіс (м. Ейндховен, Нідерланди) та взяла участь у Business Week в Університет прикладних наук у м. Роттердамі (Нідерланди) з 6 по 26 квітня.

Під час візиту до Університету прикладних наук Фонтіс в рамках проАсистент кафедри маркетингу Валерія Костянтинівна Ніколаєва успішно пройшла стажування в Університеті прикладних наук Фонтіс (м. Ейндховен, Нідерланди) та взяла участь у екту “TEMPUS – ECOMMIS” Валерія Костянтинівна взяла участь у серії тренінгів з «Електронної комерції», в рамках яких було прослухано наступні курси:

• Інтернет-маркетинг та соціальні медіа;

• Інтернет-реклама;

• Основи SEO-оптимізації;

• Афіліативний маркетинг;

• Електронний бізнес;

• Електрона комерція та правові аспекти електронної комерції;

• Викладання як мистецтво. Практика застосування електронного обладнання в процесі викладання.

За результатами проходження тренінгу:

• вдосконалено практичні навички з викладання практичних завдань з напрямку «Маркетинг»;

• отримано методичні матеріали за напрямком тренінгів та посібники, на базі яких буде розроблено навчально-методичне забезпечення дисциплін у ДВНЗ «НГУ»;

• ознайомлено з особливостями організації навчального процесу в Університеті Фонтіс - методикою проведення лекційних та практичних занять, перевірки знань, оцінювання студентів

• в рамках тренінгу прийнято участь у симуляційній діловій бізнес-грі, яку планується відтворити в рамках практичних занять із студентами.

В рамках проекту “TEMPUS – ECOMMIS” було відвідано комерційну компанію “Paradigit”, напрямком діяльності якої є продаж та налагодження інформаційних систем, технологій та обладнання. Також було прослухано серію практичних тренінгів з організації процесу електронного бізнесу в умовах сучасного розвитку економічного середовища.

З 22 по 26 квітня під час візиту до Університету прикладних наук у м. Роттердамі було прийнято участь у міжнародному освітньому проекті Business Week за тематичним спрямуванням «Фінансовий менеджмент». У проекті було задіяно більше 40 студентів з вищих навчальних закладів 6 країн світу (Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Росія, Україна, Чехія).

В рамках проекту Валерія Костянтинівна продемонструвала свої знання з економіки, маркетингу та менеджменту; свої лідерські та мовні здібності, відповідальну підготовку до проекту. Такі досягнення було відмічено організаторами учасниками проекту - Університетом прикладних наук у м. Роттердамі.


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт