Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
09.07.2013

У Національному гірничому університеті відкрилась науково-методична лабораторія кафедри ДТЕК

Сьогодні в гірничому урочисто відкрито кафедру ДТЕК «Видобуток і збагачення вугілля». Це перша кафедра, відкрита приватною енергетичною компанією на базі Національного гірничого університету. Компанія ДТЕК інвестувала в обладнання і оснащення кафедри більше 150 тис. гривень.


На фото: прес-конференція з нагоди відкриття


На фото: ректор НГУ, академік Геннадій Півняк розповідає про співпрацю з компанією ДТЕК

Зазначимо, що Національний гірничий університет і компанія ДТЕК співпрацюють з 2010 року. Тоді ж в рамках проекту «Взаємодія з вузами» у гірничому університеті розпочала навчання перша група ДТЕК – спеціально відібрані кращі студенти, котрі окрім обов’язкової програми проходять додаткове виробниче навчання на підприємствах ДТЕК. Цього року вже 20 випускників з групи ДТЕК успішно працюють в компанії ДТЕК.

На фото: урочисте відкриття

Завдяки відкриттю кафедри ДТЕК в НГУ поглибиться союз науки практики, що дозволить покращити підготовку спеціалістів гірничої справи, забезпечити проведення практики і подальшого працевлаштування студентів. Мета кафедри – сприяти оновленню методичної бази, розробки навчальних посібників, фільмів, макетів, електронних курсів. Варто зазначити, що викладачі кафедри будуть брати участь в навчанні і атестації спеціалістів учбових центрів ДТЕК.

На фото: кафедра ДТЕК

Довідка: ДТЕК – найбільша приватна вертикально-інтегрована енергетична компанія України, чиї підприємства ефективно працюють у сферах видобутку та збагачення вугілля, а також на ринках генерації та постачання електроенергії. ДТЕК є енергетичним підрозділом «Систем Кепітал Менеджмент (СКМ), провідної фінансово-промислової групи України.

Більша частина видобутого вугілля ДТЕК збагачується на власних фабриках і постачається переважно на підприємства генеруючого сегмента ДТЕК. Частина вугілля експортується. Вироблена ТЕС електроенергія постачається на оптовий ринок електроенергії України, де ДТЕК виступає одним із ключових операторів. Закуповувана на ринку енергія власними мережами Компанії надходить найбільшим промисловим споживачам України.

Синергія вугледобувних і генеруючих підприємств, упровадження передових технологій, професійний менеджмент, зважена соціальна політика дозволяють ДТЕК зберігати провідні позиції на паливно-енергетичному ринку України.

Концепція розвитку ДТЕК передбачає побудову енергетичної компанії, яка зв'язує Україну, Євросоюз і Росію в єдиний ланцюжок з виробництва та продажу електроенергії, використовуючи переваги вертикальної інтеграції, найкращу управлінську експертизу на ринках присутності, досвід розвитку вугільних підприємств зі складними геологічними умовами й унікальне географічне розташування України – нашого базового ринку.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2020 Інформація про сайт