Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
16.11.2011

Університет Теннессі чекає на наших студентів

Багато студентів мріють навчатися за кордоном. Державний Департамент США і Посольство цієї країни не проти допомогти мрійникам і організовує для них зустрічі з представниками американських вишів. Зокрема, 15 листопада 2011 року з місією надання консультацій українським студентам щодо можливостей отримання стипендій на навчання, стажування і проведення досліджень у США в НГУ побував заступник декана факультету магістерських та аспірантських програм Державного університету середнього Теннессі Пітер Канінгем.

Перед зустріччю зі студентами на кафедрі іноземних мов НГУ пан Канінгем люб’язно погодився відповісти на запитання кореспондента прес-центру. В Україну він прибув з метою налагодження партнерських зв’язків між американськими й українськими вузами. Він коротко розповів про затишне містечко Шивіл, у якому знаходиться Державний класичний університет Теннессі. Цей вуз є одним із національних лідерів серед провідних державних вишів США з інноваційних методів упровадження освітніх, дослідницьких та адміністративних програм і налічує понад 27 тисяч студентів. 


 На зустріч з Пітером Канінгемом завітали не лише студенти, а й магістри та аспіранти НГУ. Молодь ставила безліч запитань, показуючи при цьому пристойне володіння англійською мовою. Пан Канінгем відповів всім і в ході зустрічі презентував програми обміну.

 Він повідомив, що в Університеті Теннессі за індивідуальними програмами можуть навчатися не лише українські студенти, але й бакалаври та аспіранти. Також він зауважив, що треба вчитися заявляти про себе, аби отримати грант на навчання і відзначив, що воно може бути як платним, так і безплатним.

 Приміром, той, хто вже пише дисертацію, може отримати роботу в університеті з призначенням достойного окладу і таким чином вирішити свої матеріальні проблеми. Представник США повідомив, що дуже хотів би найближчим часом покласти початок переговорам з адміністрацією НГУ про старт обмінної програми між студентами двох університетів.

 - Планується підписання меморандуму про співробітництво, у рамках якого здійснювати академічні обміни між Державним університетом середнього Теннессі і НГУ з метою інтеграції культур і покращання професійних навичок з багатьох навчальних дисциплін, - наголосив Пітер Канінгем на зустрічі з молоддю НГУ. 


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт