Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
04.03.2015

Студенти гірничого взяли участь у бізнес-змаганнях «Case championship»

У Київському інституті міжнародних відносин відбулись змагання «Case championship» серед студентів України, які пройшли курс "Фінансова система від практиків".

Курс був розроблений волонтерською організацією «Study & Practice», а сам проект проведення триває в Україні вже більше року. Студенти різних ВНЗ нашої держави протягом місяця мають змогу слухати лекції та спілкуватися з практиками, які досконало знають і вже багато років працюють у фінансовій системі України та Європи. У Дніпропетровську Національний гірничий університет став єдиним ВНЗ, студенти якого взяли участь у цьому проекті.

У фіналі змагалися три студентські команди з Київського інституту міжнародних відносин, Київської школи економіки і нашого ВНЗ. Головним завданням було зробити фінансово-економічний аналіз реального підприємства України, оцінити його фактичний стан та запропонувати практичні рішення, які допоможуть оптимізувати діяльність та підвищити ефективність цього підприємства.

Національний гірничий університет представляли студенти спеціальностей «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» та «Економічна кібернетика» Давид Небіерідзе, Станіслав Близнюк, Олександр Строїло, Тамара Карпенко, Тимур Губматов, Тимофій Гривко, Олександра Шейко, Микита Варфоломєєв. Вони проявили себе креативними, кмітливими, з високим професійним рівнем підготовки, тобто такими студентамии, які зможуть на потрібному рівні провести оцінку діяльності підприємства та дати рекомендації щодо оптимізації його діяльності. Нашу команду «закидали» запитаннями про всі ті інноваційні пропозиції, які були запропоновані. Головною перевагою була різностороння спеціалізація студентів НГУ, яка дозволила розглянути підприємство під всіма можливими кутами зору. Дякуємо організаторам та тренерам Study & Practice Євгенію Червяченко, Інні Перепелиці та Артему Кузнецову, журі конкурсу - представникам компаній Deloitte Ukraine, Talent Advisors та SP Advisors - за високий рівень організації та проведення заходу.

М.О. Харченко,

асистент кафедри Обліку і аудиту


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт