Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.03.2015

Ляльки-мотанки Наталі Сердюк

Виявляється, ляльками можна гратися не лише дітям. Сьогодні відродилося й стає дедалі популярним мистецтво створення ляльок-мотанок. Вони, ляльки, ніби ностальгія за духовною першоосновою наших пращурів, за жіночою цнотою, за моральною чистотою сімейного укладу.


Мистецтвом створення ляльок-мотанок серйозно захопилася Наталя Сердюк, випускниця ДГІ-НГУ геологоразвідувального факультету (1993) . Маючи спеціальність гідрогеолога, вона отримала ще й другу вищу освіту - магістр психології. Нині займається підприємницькою діяльністю, але душа її належить творчості.


Знайомство в 2010 р. з майстрами ляльок-мотанок кардинально вплинуло на захоплення Наталі цим мистецтвом. Вона була вражена глибинними пізнаннями майстрів про будову всесвіту, які вкладаються в народження кожної ляльки. Наприклад, сімейні обереги створюють з дотриманням давньослов'янської традиції, де жіноче і чоловіче начала з'єднуються в єдине нерозривне ціле.


Представлена на виставці авторська колекція ляльок Наталії Леонідівни відбиває лише частину історії життя наших пращурів. Як відомо, вони жили у злагоді і єднанні з природою, а любов, як прояв Бога, бачили в усьому. Тому задумка автора зрештою втілилася в ляльці «Любов», потім народилася «Істина»... Адже, як відомо, Істина в Любові! Тому і виставка має таку символічну назву «Зерна Істини».

До уваги! Виставка триватиме в ауд. 1/4 до 12 квітня. Запрошуємо!

Інформація науково-технічної бібліотеки НГУ

Фото Володимира Корінного, відеостудяю "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт