Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
31.03.2015

У Франції зацікавились НГУ

Вдруге за короткий час наш університет відвідав аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні пан Жиль Маметц.


Як зазначив Жиль Маметц, з першого відвідування його приємно вразив Національний гірничий університет і він побачив перспективи співпраці. З ним абсолютно згодна представник Агенції «КампюсФранс» Ольга Дорош.

На робочу зустріч в НГУ у форматі «круглого столу» з питань українсько-французького співробітництва цього разу прибули і представниці одного з найстарішого університету Франції, з понад 500-річною історією, м. Кан пані Ноем Ларуй та пані Барбара Гій.


Члени ректорату на чолі з ректором НГУ Геннадієм Півняком обговорили з гостями питання можливості співпраці з освітніми та науковими установами Франції, а також можливості навчання та стажування у французьких навчальних закладах студентів та науково-педагогічних працівників НГУ, виконання спільних наукових проектів з питань захисту навколишнього середовища, сталого розвитку тощо.


З подивом і захопленням французькі колеги ознайомились з кафедрою геоінформаційних систем, геолого-мінералогічним музеєм та виставкою науково-дослідних робіт НГУ.

ІАЦ НГУ

Фото Володимира Корінного, відеостудія "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт