Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
09.05.2015

Перемога! Свята Перемога!

Вже 70 років в день 9 травня – щемно і світло на серці. Особливо у всіх, хто пережив страшні роки минулої війни, і, звичайно, у їх дітей і онуків.


Ми пам’ятаємо, якою ціною завойована Перемога. І низько вклоняємося Вам, дорогі ветерани! Напередодні 70-х роковин Перемоги над нацизмом у Великій Вітчизняній і другій світовій війнах у культурно-освітньому центрі Національного гірничого університету відбулося урочисте зібрання і концерт (доречно зазначити, що його прекрасно підготували студенти і співробітники університету під керівництвом директора КОЦ Наталі Василівни Луценко, а провели студенти НГУ Володимир Колгін і Ангеліна Йолкіна).Звучать теплі вітання, звернені до ветеранів-учасників війни й до тих, хто у тилу кував перемогу, та до всіх присутніх у залі студентів, викладачів, – від першого проректора П.І. Пілова, голови профкому НГУ В.В. Сала. Святковий наказ про подяку усім ветеранам-воїнам зачитує начальник відділу кадрів НГУ О.О Лабза.
У поезії і піснях зберігається пам'ять про великий подвиг народу. Проникливо й сердечно читають вірші Роберта Рождественського підполковник В.Л. Яловий і студент Нікіта Кирилов.
Наш знаменитий «Обертон» у своїх піснях віддає шану усім загиблим і живимі солдатам, матерям, які не діждалися синів з поля бою.Гарним вокалом і образністю у пісні «Балада про солдата» підкорив людей, присутніх у залі, студент Гірничого інституту Ян Смирський.Війна!.. Це страшное слово бомбами розірвалося у тиші червневої ночі, перетворило життя народу на голод і холод, і жах. Але люди не зламалися, не підкорилися, не втратили віру в краще, віру в Перемогу! Це їм присвятили свій ліричний виступ Наталя Ключникова (пісня «В лесу прифронтовом») і танцювальний колектив «Креатив».Чотири довгих роки наші діди і прадіди, сестри і матері воювали і умирали від куль , голоду, заживо горіли у фашистських концтаборах, й душі як мальви розквітають у нашій пам’яті. Без сліз неможливо було слухати пісню Валодимира Івасюка «Мальви», яку виконав однойменний вокальний колектив НГУ «Мальви».На завершення звучала у спільному виконанні «Мальв» і «Обертону» оптимістична «Перемога» на слова Юрія Рибчинського. Тож не дай нам, Бог, забути про цей травневий День!
Катерина Причина

Надія Гринько

Фото Володимира Корінного, Альони Леонович


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт