Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.06.2015

Відеоролик НГУ "Європа - це мир!" став переможцем у відеоконкурсі представництва ЄС В Україні у номінації "Приз глядацьких симпатій"

Ролик відеостудії "Юність" НГУ "Європа - це мир!" було знято навесні на конкурс Представництва ЄС в Україні. Після того, як він пройшов конкурсний відбір розпочалося голосування, за результатами якого переміг київський ролик. Однак соціальна стрічка знімальної групи Національного гірничого університету настільки сподобалася великій кількості глядачів, що журі також визнало її переможцем у номінації "Приз глядацьких симпатій".
У конкурсі взяли участь молоді кінематографісти зі всієї України. Від Дніпропетровська перемогу здобув один ролик - "Європа - це мир!". Усього журі визначило чотирьох переможців з Києва, Дніпропетровська і Чернівців.

«Всього до участі у конкурсі надійшло близько 180 відеороликів – значно більше, ніж ми очікували, - коментує член журі, президент Фундації «Відкрите суспільство» Леся Шевченко. – Безперечно, кожна з отриманих робіт унікальна і має свої переваги. Але ми намагалися обрати відео, які найкраще розкривають тему того, в чому ж полягає «європейськість» і чого не вистачає нам, щоб бути справжніми взірцевими європейцями».

Над стрічкою "Європа - це мир!" працювали: автор і режисер Наталія Андрющенко; оператор-постановник Станіслав Мардаровський; оператор і режисер монтажу Сергій Подрєз; композитор Дмитро Красноухов. У головній ролі - Анастасія Шаповалова, у ролях - cтуденти Національного гірничого університету.

Церемонія нагородження переможців відбудеться в Києві першого липня.

Знімальна група дякує кожному, хто віддавав свої голоси за ролик і за теплу незабутню підтримку глядачів, журналістів, студентів НГУ! Ця перемога - усіх дніпропетровців!


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт