Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
27.06.2015

Випускний бал в НГУ у класичних традиціях (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Одинадцятий випускний бал НГУ традиційно витримано у стилі ХІХ ст. Класичні танці випускники Національного гірничого університету виконували під акомпанемент оркестру Дніпропетровського академічного театру опери та балету, диригент - народний артист України Володимир Гаркуша.

Романтичний хол головного корпусу Національного гірничого університету вже 116 рік зустрічає і проводжає нові й нові покоління студентів. Незмінно високий рейтинг гірничий тримає теж завдяки своїм випускникам. Цього року в рейтингу ВНЗ "Топ-200 Україна" – 2015 НГУ належить 7 місце, а серед технічних ВНЗ – 4 в Україні!

Наші випускники розумні, гарні й талановиті. До прощального балу вони готувалися не один місяць. Тож до всього у гірничому професійно оволоділи ще й класичними танцями.

Випускний бал у Національному гірничому університеті має класичну традицію і віддає перевагу королю танців – вальсу. Для участі в ньому запрошені кращі з кращих студенти-випускники 2015 року – 70 юнаків і дівчат. Хоча полонез, полька і танго теж улюблені танці наших випускників. Але вальс все ж є неперевершеним – водночас лагідний і стрімкий, вишуканий і бурхливий.

Звучить напутнє, по-батьківськи щире слово ректора НГУ Геннадія Півняка. Це за його активної підтримки ми маємо вже 11 років таке красиве свято як випускний бал. Подякуємо за безпосередню участь в організації балу також виконавчому директору Асоціації випускників НГУ Едуарду Шляхову і директору Центру інноваційного розвитку НГУ Тетяні Чумаченко.

 Упродовж свята триває нагородження кращих випускників з усіх факультетів, його проводять ректор НГУ, академік НАН України Геннадій Півняк і радник мера м. Дніпропетровська Олександр Демчик. Найвищу відзнаку у номінації  "За палке стремління до знань" отримують студент Гірничого інституту Дмитро Єрьомін і студентка ЕТФ Ольга Рись.Номінантами у конкурсі «За активну життєву позицію» оголошуються: Євгенія Никитюк, Ростислав Бондаренко, Єгор Антощенко. Пам'ятні фото з ректором вручаються Максиму Перцю, Анні Гопак, Тетяні Карпусь, Єлизаветі Івановій, Євгену Тимченку, Ілоні Параскевич. 

З неприхованим захопленням гості й усі присутні дійства спостерігають за вируючими парами під мелодії «Віденського вальсу» Й. Штрауса, «Вальсу розлуки» Яна Френкеля, фігурного вальсу, так званого королівського, в якому взяли участь Королі і Королеви, випускники минулих років.

Від імені випускників Жанна Авакова з друзями вручають пам’ятну дошку ректору «НГУ назавжди в наших серцях».


Новинка цьогорічного балу – танцювальний дебют випускників Українсько-американського ліцею при НГУ, а також участь у ньому зовсім юних переможців бальних танців, яким ректор вручає пам’ятні знаки «Принц і Принцеса».

Король і Королева балу цього року, безперечно, всім сподобалися – вітаємо Юлію Литвиненко і Дмитра Мартинюка! Їх обрали гості балу, представники управління КБ «Приватбанк» та члени Асоціації випускників НГУ. Хоча цього вечора усі танцюючі пари могли б претендувати на це звання!

Хореографу і постановнику танців Вадиму Кащеєву – подарунок на пам’ять від вдячних учнів.


   

Студентська юність, ти з нами навіки!

Інформаційно-аналітичний центр НГУ

Фото Альони Леонович, відеостудія "Юність" НГУ

До спискуServices

Schedule

Social networks

Facebook
YouTube
© 2006-2024 Інформація про сайт