Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.07.2015

Цікава зустріч

Нещодавно в Багатопрофільному навчально-реабілітаційно ресурсно-методичному центрі колекційної роботи та інклюзивного навчання Дніпропетровської обласної ради відбулася он-лайн зустріч школярів з Марією Анхелес Паломіно, автором підручника «Chicos chicas», за яким працюють учні.

Ініціювала проведення заходу викладач кафедри перекладу Альвіна Валеріївна Гаврилова, а керівником он-лайн уроку була Анна Сергіївна Тернова, теж викладач іспанської мови. Учні підійшли до заходу відповідально, з ентузіазмом. Тим більше, що вони вже мали досвід участі в подібному заході минулого року і завдяки цьому показали високий рівень знань з іспанської мови.

На інтерактивній зустрічі з Марією були присутні також батьки учнів,вчителі та керівництво закладу. Школярі не тільки розповідали про себе,а й сміливо ставили запитання Марії. Цей своєрідний урок сприяв умінню творчо спілкуватися і співпрацювати.

Хочемо подякувати завідувачці кафедри перекладу Тетяні Юріївні Введенській, викладачеві іспанської мови Альвіні Валеріїні Гавриловій, класному керівнику Анні Юріївні Хаджі та директору школи Ірині Миколаївні Родіменко за те, що вони дбають про наше майбутнє.

Анна Тернова,

Катерина Шуліка


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт