Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.11.2011

День, який згуртовує студентів

Гірничий факультет відзначив своє традиційне осіннє свято -  «День відмінника». Захід відкрив ректор університету, академік НАН України Геннадій  Півняк. Його привітання зворушило студентів-гірників до глибини душі. Він розповів про важливість професії інженера у наш технологічний час і наголосив на тому, що нелегко вчитися на самі «п`ятірки», але всі повинні прагнути цього.

 На святі були присутні декан ГФ Володимир Бузило і заступник декана ГФ Станіслав Барташевський, а також всі ті, хто виховує й навчає майбутніх інженерів-гірників - завідувачі  кафедр та викладачі. Володимир Іванович також привітав усіх присутніх і провів церемонію нагородження грамотами й  подарунками хлопців і дівчат ГФ,  які за результатами останньої сесії закінчили навчальний рік з відмінними оцінками. Були відзначені також найкращі спортсмени і активісти факультету. Крім подяк, вручалися ще й солодкі призи.

 

За словами студентів НГУ, ГФ  визнаний найепатажнішим серед інших. Тому й культурна програма була насичена найрізноманітнішими номерами. Всі вони відзначалися неабиякою майстерністю, бо факультетські артисти ретельно готувалися до концерту.   На святі співали,  танцювали, декламували, показували спортивні номери.

 Ведуча свята Вікторія Попова переконана, що дружнішу  команду, ніж колектив гірничого,  важко знайти. Всі готові підтримати одне одного незалежно від того, скільки часу знають людину. Чудова атмосфера вечора і загалом навчання у рідному гірничому поселила в душах студентів і гостей свята бажання бути разом і спільними зусиллями робити наш факультет ще кращим! Зі сцени ведуча проголосила: «Давайте ж намагатися, щоб таке свято проходило на базі кожного факультету, бо такі заходи згуртовують!»

 

 

Інформаційно-аналітичний центр НГУ

 

 

 

 

 

 

 


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт