Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.09.2015

Орієнтація на перемоги

18-19 вересня у ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що лідирує серед підприємств гірничо-металургійного комплексу України, відбувся черговий 5-й конкурс "Hackathon".


"Hackathon" – це захід, під час якого фахівці з різних галузей спільно працюють над вирішенням конкретної проблеми і реалізують свою ідею протягом 24 годин. 5-ий "Hackathon" був зорієнтований на проекти в галузі скорочення витрат у виробництві. Критерієм оцінювання стали швидкість упровадження і ефективність проекту.

Всього у конкурсі взяли участь 11 команд. Національний гірничий університет представляла команда з п’яти осіб (Вагран Абарцумян (гр. ТМА-15), Богдан Жебрицький (гр. ТМА-15), Даниїл Коваль (гр. ТМА-15), Антон Ухлін (гр. САiт-13) під керівництвом доцента кафедри економіки підприємства Тетяни Герасименко та аспіранта кафедри технології гірничого машинобудування Руслана Пугача.


Наша команда розробила тему: «Підвищення економічної ефективності модифікування поверхні деталей машин геомодифікаторами тертя» і розрахувала ефект від її впровадження.

У результаті нашій команді дісталося 4-е місце (перші три посіли працівники «АрселорМіттал»), але нашою ідеєю зацікавилися іноземні фахівці, які перебували в журі.


Керівництво університету від усього серця вітає наших співробітників і студентів, які показали високі знання і професіоналізм!

Юлія Петрова, заступник директора Бізнес-інкубатора НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт