Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
06.10.2015

Книгу не замінить жодна електронна система

Традиційно «Свято друзів книги» у Національному гірничому університеті приурочують до Міжнародного Форуму гірників.


Цього разу наше «Свято друзів книги» співпало з Всеукраїнським днем бібліотек, який яскраво відзначив колектив науково-технічної бібліотеки НГУ за участю професорсько-викладацького корпусу, студентів, співробітників, любителів книги і друзів бібліотеки.


Як завжди, в університеті до цієї події сумлінно готуються. Тож гості могли відвідати виставку виставку-продаж книг; виставку-продаж ляльок-оберегів мотанок; виставку-продаж виробів з Петриківського розпису з проведенням майстер-класу.

СТЕПОВИЧКА.jpg

Бібліотекар – провідник у безмежному книжковому просторі, людина, яка володіє мистецтвом спілкування. Ось такими є і наші колеги, дружній колектив однієї з найбільших вузівських бііліотек Придніпров’я під керівництвом директора Ольги Никифорівни Нефедової.


Крокуючи в ногу з часом, науково-технічна бібліотека НГУ вийшла на новий сучасний рівень розвитку і впровадження нових інформаційних технологій. Та як і у всі часи наша бібліотека є центром знань, духовності і культури.


Всеукраїнський день бібліотек в НГУ пройшов у ліричній атмосфері привітань, подарунків книг з власних бібліотек, презентацій літературних надбань та ретро-пісень у виконанні наших колег: Інги Піскунової, Юрия Бучавого, Антоніни Дибріної, Андрія Третяка, Ірини Ступакової, Олександра Янкіна, Михайла Зенкіна, Олега Клочкова.


Символічно, що Святкування Всеукраїнського дня бібліотек збігається з відзначенням іменин Віри, Надії, Любові і матері їх Софії. Нам всім необхідно завжди бути сповненими цими високими почуттями і мудрістю, які сповна нам дарують книги і їх берегині – бібліотекарі.


ІАЦ НГУ

Фото відеостудії "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт