Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
22.10.2015

Обласний клуб «Ріднокрай» відзначив ювілей

Своє 25-річчя відзначив краєзнавчий клуб «Ріднокрай» при краєзнавчому відділі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.


Чверть століття тому при краєзнавчому відділі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки (ДОУНБ) провів свої перші засідання клуб «Ріднокрай». А 15 жовтня 2015 року відбулося урочисте засідання клубу, присвячене ювілейній 25 річниці від дня його створення. Приємно відзначити, що незмінним керівником і душею клубу всі ці роки є доктор історичних наук, професор Національного гірничого університету Ганна Швидько.


Засідання клубу пройшло у форматі спогадів про клуб, членів клубу за всі роки його діяльності. Цікаво, що назву «Ріднокрай» свого часу підказала публікація в «Зорі» двадцятип’ятирічної давнини. Директор ДОУНБ Надія Титова вручила подяки найактивнішим краєзнавцям. Завідуюча краєзнавчим відділом бібліотеки Ірина Голуб познайомила з виставкою книжок до ювілею. Зазначимо, що на засідання клубу кожного третього четверга може прийти будь-хто бажаючий, вхід завжди вільний.Від гірничого університету ювілярів привітали співробітники Національного гірничого університету – друзі клубу, які передали до фонду бібліотеки пам’ятне видання «Відповідність часу» (історичний часопис, що охоплює 30-річний період розвитку НГУ), подарунок ректора університету – книгу-фотоальбом «Шлях до себе» (автор фото – Геннадій Півняк) та запис архівних телесюжетів Дніпропетровської студії телебачення про діяльність клубу «Ріднокрай».Вітаємо ріднокраївців з ювілеєм і маємо надію на подальшу дружбу і співпрацю з Національним гірничим університетом.

Антоніна Дибріна


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт