Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
28.10.2015

Розробки НГУ представили на Ярмарку китайських інвестицій

22-23 жовтня 2015 року у Виставковому Центрі м. Пекін (КНР) відбулася VII сесія Ярмарку китайських інвестицій. Ярмарок є головною подією інвестицій Китаю за кордон, що проходить під девізом «Нові реалії, нові можливості». У його рамках були організовані виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори та зустрічі на високому рівні..

Партнерами Ярмарки виступають Світовий банк, Світова організація торгівлі, Програма розвитку ООН, Конференція ООН з торгівлі та розвитку, Конференція ООН з промислового розвитку, Організація Економічного Співробітництва та розвитку, Асоціація сприяння розвитку світових інвестицій.


У виставці взяла участь делегація України за сприянням Центру міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України спільно з Посольством України в Китайській Народній Республіці. На колективному стенді (72 кв.м) було представлено презентації українських проектів, використоване такі виставкові механізми та заходи як участь в конференціях, зустрічах та переговорах.

Розробки Національного гірничого університету, розташовані на інтерактивних платформах та у інвестиційному паспорті Дніпропетровської області презентував член делегації, випускник НГУ О.І.Егурнов.

Участь у найбільшому в КНР заході, спрямованому на інвестування проектів за кордоном, дає значний шанс знайти потенційних інвесторів для проектів, що ініціюються українськими регіонами, та додаткові можливості для поглиблення міжрегіональних економічних стосунків.

Інформацію надано Центром інноваційного розвитку


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт