Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.11.2015

В НГУ відбулася Всеукраїнська конференція-семінар «Горизонт 2020: крок за кроком»


30 жовтня у Національному гірничому університеті на базі нещодавно започаткованого регіонального контактного пункту (РКП) за напрямком «Безпечна, чиста ефективна енергетика» (при інституті міжнародних освітньо-наукових програм НГУ) за підтримки Міністерства освіти і науки України відбулася Всеукраїнська конференція-семінар «Горизонт 2020: крок за кроком».


До участі були запрошені представники інших РКП і НКП України, науковці, підприємці та інші зацікавлені особи. Метою цього заходу було покращення свідомості студентів, аспірантів, вчених стосовно можливостей участі в європейських грантових програмах, надання практичних рекомендацій та налагодження контактів між учасниками.


В рамках роботи секції після пленарного засідання, розпочатого ректором, були заслухані шість доповідей від менеджерів відділу міжнародних проектів інституту міжнародних освітньо-наукових програм (ІМОНП) на чолі з керівником РКП Романом Омеляновичем Дичковським. Виступи були присвячені грантовим програмам Європейського союзу: Горизонт 2020, Дії Марії Склодовської-Кюрі, Фонд ім. Жана Моне, Еразмус+, програма НАТО «Наука заради миру та безпеки».


На конференції були присутні вчені, представники компаній та громадських організацій Дніпропетровської, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей. Найбільш цікаві для більшості питання освітнього та наукового сектору були розглянуті за круглим столом під час семінару.

 

Захід такої спрямованості проходить у гірничому вперше і має виключне значення для активізації участі працівників гірничого університету у міжнародних наукових і освітніх програмах та розширенню на їх основі співробітництва НГУ з різнофаховими установами України.

Додаткову інформацію щодо конференції та матеріалів доповідей можна отримати через менеджерів відділу міжнародних проектів (http://projects.nmu.org.ua/ua/staff/staff-vmop.php).

Катерина Причина


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт