Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
15.12.2015

В НГУ діє художня виставка студентів-гірників

На кафедрі аерології та охорони праці НГУ діє виставка малюнків студентів гірничого факультету, які за допомогою художніх засобів зобразили, як зберегти здоров’я в сучасному суспільстві.


У виставці взяли участь конкурсні роботи студентів гірничого факультету. На кафедрі аерології та охорони праці НГУ такий конкурс проводився вперше, а з’явився завдяки ентузіазму викладачів і молоді. Студенти технічних спеціальностей виявилися чудовими художниками завдяки заняттям, які проводить доцент НГУ Сергій Чеберячко.


– Я викладаю «Культуру здоров’я», – розповідає Сергій Іванович, – але одним предметом студентів не обмежуємо. У форматі Центру здорового способу життя влаштували тренінг на тему захисту від стресів, бо сьогодні вони виникають у кожної людини. Психологи запропонували молоді вирішити внутрішню проблему шляхом арт-терапії, тобто зобразивши її і шлях вирішення на папері. Цей спосіб виявився дієвим, коли малюєш навіть настрій покращується. Тож студенти самі проявили бажання влаштувати конкурс, де б вони продемонстрували й іншим можливість боротися зі стресами за допомогою художнього таланту.


Конкурс тривав день, його куратором стала доцент кафедри аерології та охорони праці НГУ Олена Столбченко, яка підготувала для конкурсу все необхідне і організувала виставку вже готових робіт. Усього в змаганні художників-гірників взяли участь біля 150 студентів гірничого факультету НГУ. Перемога ж дісталася авторам художньої роботи «Це – твій вибір!».


Побачити інсталяції студентів НГУ ви можете до кінця року. Виставка діє у 4 корпусі, аудиторія 68.

Наталія Андрющенко, ІАЦ НГУ

Фото Володимира Корінного (відеостудія «Юність» НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт