Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.12.2015

Пліч-о- пліч з Францією

На адресу університету надійшов лист з Посольства Франції в Україні

Як відомо, 13 листопада 2015 року столицю Франції сколихнула низка терористичних атак. Світові лідери, громадські діячі і пересічні громадяни різних країн і континентів засудили насильство й висловили співчуття родинам загиблих у Парижі та солідарність з французами.

Ректор нашого університету академік НАН України Геннадій Півняк особисто від себе та від імені колективів викладачів і студентів НГУ також висловив співчуття на адресу Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні пані Ізабель Дюмон з приводу терористичних актів.

Як повідомив Інформаційно-аналітичному центру НГУ Відділ міжнародних зв’язків НГУ, на адресу університету надійшла відповідь, яку ми наводимо дослівно.
¦забель дюмон.jpg

«Шановний Пане Півняк!

Я була вельми зворушена Вашим листом із співчуттями внаслідок жахливих терактів, які сталися в Парижі 13 листопада цього року. Ваша підтримка є дуже важливою для мене, як і для всієї команди Посольства. Прояв солідарності, який ми отримали в Києві та в інших містах України, став цінним опертям для всієї французської спільноти.

Як про це переконливо заявив Президент Республіки, ми не відступимо перед тероризмом і зберігатимемо рішучість і відданість нашим цінностям. Ми мусимо об`єднати наші сили, аби вести цю спільну боротьбу. Я не маю жодного сумніву щодо готовності українського керівництва брати участь в ній.

Ще раз дякую Вам за те, що стали пліч-о-пліч з Францією в цю скорботну годину і прошу Вас прийняти свідчення моєї поваги.

Ізабель Дюмон,

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні»

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт