Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
24.12.2015

«ДТЕК Енерго» ділиться досвідом

В НГУ відбулася тематична лекція для студентів, магістрів, аспірантів і науковців «Золошлаки теплоенергетики – цінна мінеральна сировина»

Її провела менеджер департаменту з екологічної безпеки ТОВ «ДТЕК Енерго» Тетяна Завгородня. Було розглянуто основні директиви ЄС у сфері поводження з відходами, а також актуальні для України питання щодо тенденцій та змін природоохоронного законодавства стосовно утилізації промислових відходів.

20151223112618.jpg

Слухачі мали можливість детально ознайомитись з досягненнями компанії «ДТЕК Енерго» в галузі виробництва електроенергії, впровадження європейських стандартів екологічного менеджменту на підприємствах, збільшення масштабів та ефективності використання золошлакових матеріалів. Також дуже цікавими і змістовними для аудиторії були приклади технологій утилізації золошлаків теплоелектростанцій Придніпровського регіону. Лекція проводилася в інтерактивній формі, була підготовлена креативно і зацікавила слухачів.

Керівництво Національного гірничого університету висловлює щиру подяку дирекції бізнес-блоку з генерації електроенергії ТОВ «ДТЕК Енерго», керівництву Департаменту з екологічної безпеки і особисто Т.В. Завгородній за організацію і проведення тематичної лекції.

IMG_1673.JPG

Ми сподіваємося на подальше розширення сфер плідної співпраці нашого університету з компанією ДТЕК і висловлюємо готовність брати активну участь у спільних наукових та освітніх проектах.

Відділ міжнародних зв’язків НГУ

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт