Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
25.01.2016

«Іноді необхідно відчути себе учнем»

Нещодавно викладачі нашого університету - професор О.Сдвижкова, доценти І.Клинкіна, Д.Бабець, ст.викладач В.Губкіна, асистент О.Березняк ­­ – приєднались до тренінгу, що проводила в м. Київ міжнародна організація "Британська Рада" в рамках проекту «Англійська для університетів».


Це вже третя група учасників проекту, запрошених на навчання з метою вдосконалення навичок викладання лекцій англійською мовою.

Своїми враженнями поділились викладачі кафедри вищої математики проф. О.Сдвижкова та доц. Д.Бабець:

«Для нас цей тренінг став яскравою освітньою подією. Ми занурились у вир блискавичних ідей, спрямованих на досягнення однієї мети: зробити навчання цікавим, таким, коли час минає непомітно, але кожна хвилина є інформаційною, насиченою мисленням, активним пошуком рішень. Спочатку здавалось, що ідея інтерактивного навчання нам, викладачам математики, добре відома і навичками залучення студентів до спільного мислення ми володіємо. Але наш тренер, Нік Манби, розкрив нам справжню скарбницю нових можливостей. Завдяки вмілому поданню матеріалу та вчасної зміни форми розумової активності, досить серйозне завдання щодо систематизації лінгвістичних та педагогічних прийомів сприймалось легко, з відчуттям самовпевненості. Ми відчували себе одночасно і учнями, і учасниками диспуту, і навіть глядачами театральної вистави (дякуючи гумору та артистизму Ніка). Навчання було організовано таким чином, що за кілька днів група учасників тренінгу стала єдиною командою, де важливою складовою праці є взаємна підтримка, обмін досвідом, розкриття власних можливостей в атмосфері доброзичливості та розуміння.

Переосмислюючи результати тренінгу, переконуємось, що просто необхідно іноді відчути себе учнем. Тоді починаєш усвідомлювати, яка велика роль викладача, не тільки як носія інформації, але і як людини, що створює атмосферу творчості і мислення.

Щиро дякуємо Британській Раді за чудове навчання!»


На фото: учасники тренінгу

Інформація надана кафедрою вищої математики НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт