Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
26.01.2016

За досвідом до Канади

Асистент кафедри маркшейдерії М.В. Чемакіна взяла участь у міжнародному проекті щодо безпеки виробництва розробки родовищ відкритим способом.

На запрошення віце-президента з продажу та розвитку бізнесу компанії VDS (Канада, Річмонд Хілл), асистент кафедри маркшейдерії М.В. Чемакіна побувала у відрядженні. Марині Володимирівні запропонували взяти участь у міжнародному проекті щодо безпеки виробництва при розробці родовищ відкритим способом.


Зокрема, вона стала учасником засідання круглого столу, де обговорювалися можливості застосування інтегрованих рішень компанії при видобутку корисних копалин, їх транспортування, збагачення та інше. Цікаво, що її учасники звернули увагу на особливості видобутку корисних копалин розробки родовищ відкритим способом в Україні, а також питанню контролю всіх виробничих процесів з метою зменшення витрат та втрат виробництва. Компанія VDS запропонувала комплексні рішення, які дозволять управляти численними технологіями і вирішувати різні проблеми на гірничодобувних підприємствах.


Одночасно М.В. Чемакіна провела презентацію наукових і методичних досягнень Національного гірничого університету та безпосередньо кафедри маркшейдерії у напрямку маркшейдерського забезпечення гірничого виробництва щодо розробки родовищ корисних копалин.

Робочі зустрічі з інженерами компанії та детальне ознайомлення з напрямками роботи компанії Visual Defence Services сприяли встановленню ділових контактів і подальшій співпраці з канадськими колегами.

Наразі асистенту М.В. Чемакіній доручено підготувати курс лекцій з дисципліни «Геотехнології гірництва (маркшейдерська справа)» англійською мовою з урахуванням міжнародного досвіду і сучасних технологій.

Довідка:

Марина Володимирівна Чемакіна закінчила Національний гірничий університет у 2008 році. З того часу викладає на кафедрі маркшейдерії. Працює над дисертацією щодо питання планування гірничих робіт у зонах розривних тектонічних порушень з врахуванням особливостей їх розповсюдження.

Компанія VDS спеціалізується на розробці індивідуальних рішень у галузі безпеки для великих організацій. Основна пропозиція компанії Visual Defence – це повністю інтегрований продукт, який управляє фізичною безпекою, виробничими процесами і практично будь-якими потоками інформації.

Інформація надана кафедрою маркшейдерії


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт