Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
28.01.2016

Співробітник Народного музею історії ім. О.М. Поля НГУ Світлана Зимницька стала лауреатом міжнародного конкурсу

Співробітник Народного музею історії ім. О.М. Поля НГУ Світлана Зимницька отримала другу нагороду конкурсу імені видатного дослідника історії Великого князівства Литовського проф. Юліуша Бардаха. Молода дослідниця НГУ серед лауреатів стала єдиною представницею з України, перемогу з нею розділили вчені з Польщі й Білорусі.


Засновниками конкурсу є Інститут Великого князівства Литовського в м. Каунас і Центр східноєвропейських досліджень Варшавського університету. Нагорода присуджується кожні два роки дослідникам з Білорусі, Литви, Польщі та України за найкращі кандидатські роботи з історії Литовської держави.


Урочистості з нагоди вручення нагород відбулися 22 січня 2016 р. в Посольстві Литовської Республіки у Варшаві. Під час урочистих заходів кандидат історичних наук Світлана Зимницька виступила з доповіддю про основні результати своєї дисертаційної роботи на тему «Рід князів Вишневецьких у польській, російській та українській історіографіях середини XVIII – середини ХХ ст.».


Наступного дня свого візиту до Варшави дослідниця з НГУ дала інтерв’ю Українській службі Польського радіо, в якому розповіла про хід своєї роботи над дисертацією, а також участь у міжнародних проектах.


Зауважимо, що це не перша нагорода, яку Світлана Зимницька отримує за свою дисертацію. Восени 2015 р. вона була відзначена на ІХ конкурсі ім. Єжи Ґєдройця, який проводиться Посольством Республіки Польща в Києві.

Інформаційно-аналітичний центр НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт