Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
04.02.2016

Тривають зустрічі з кандидатами на посаду ректора НГУ

10 лютого відбудуться вибори ректора Національного гірничого університету. У виборах візьмуть участь академік НАН України Геннадій Півняк і професори Володимир Бондаренко й Володимир Проців. Наразі усі кандидати проводять зустрічі з викладачами і студентами НГУ.

Сьогодні академік НАН України, завідувач кафедри систем електропостачання, професор Геннадій Півняк зустрівся з виборцями гірничого і електротехнічного факультетів НГУ.


Завідувач кафедри підземної розробки родовищ НГУ, професор Володимир Бондаренко мав зустрічі в автотранспортному технікумі НГУ, зі студентами Інституту електроенергетики, викладачами і студентами Інституту економіки, а також мешканцями гуртожитку № 5.


Завідувач кафедри технології гірничого машинобудування НГУ, професор Володимир Проців зустрівся з викладачами і студентами юридичного факультету і автотранспортного технікуму НГУ.

Зустрічі триватимуть до 9 лютого включно, за графіком кандидатів на посаду ректора НГУ слідкуйте на відповідних сторінках в мережі Facebook, або звертаючись на кафедру, яку представляють кандидати.

ІАЦ НГУ

Фото Володимира Корінного, відеостудія "Юність" НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт