Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
29.02.2016

Комунікація - дивовижна здатність людини

Днями відбулося чергове засідання лекторію «Світ науки» в Центральній бібліотеці м Дніпропетровська. Цього разу перед присутніми виступила кандидат філологічних наук, директор «Бізнес - інкубатора» НГУ Світлана Анатоліївна Іванова, вона ж фахівець у галузі менеджменту, ПР і теорії комунікації з лекцією «Комунікація - дивовижна здатність людини до спілкування».

У доступній формі лектор познайомила аудиторію з основними етапами та бар'єрами комунікації, розкрила механізми спілкування і внутрішні процеси, що відбуваються у вищій нервовій системі. Світлана Анатоліївна звнрнула увагу на фактори й умови, що допомагають розумінню між людьми, розкрила відмінності монологічного і діалогічного, маніпуляторського й асертивного (відкритого) спілкування, наводила багато прикладів комунікації у сфері педагогіки, бізнесу, управління та особистих відносин.

Лектор змогла залучити до обговорення і діалогу всіх присутніх. І ті, хто, вважав себе фахівцем з даної проблеми, і новачки були задоволені. Лекція завершилась обговоренням теми «Про цінності:духовні та матеріальні» й прошла на одному подиху. До речі, бібліотека підготувала чудову підбірку літератури з теми лекції.

Наступна лекція С.А. Іванової «Майбутнє: образ і реальність» пройде в Дніпропетровському аграрно-економічному університеті за адресою Ворошилова 25, ауд.408, у вівторок, 1 березня, о 14.00. Лекція буде проведена в рамках проекту «Підприємницька культура».

Дар’я Здор, діловод «Бізнес – інкубатора» НГУ 


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт