Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
04.04.2013

Ректор відвідав Павлоградський технікум

Ректор Геннадій Півняк з профорієнтаційною місією відвідав структурний підрозділ Державного ВНЗ «НГУ» Павлоградський технікум, який готує і випускає молодших спеціалістів.

DSC00082.JPG

Представники студентського самоврядування технікуму підготували презентацію про студентське життя, продемонструвавши, що воно тут бурхливе і дуже насичене подіями. Регулярною є участь у різноманітних освітніх конкурсах, олімпіадах, де представники технікуму майже завжди займають лідируючі позиції. Не залишається без уваги і духовна складова процесу навчання - всіляко підтримується і розвивається керівництвом технікуму постійна участь студентів у благодійних акціях.

DSC00072.JPG

Сильні в навчанні, всебічно розвинені студенти справили на ректора гірничого дуже позитивне враження. Тому після презентації під час вітального слова Геннадій Григорович запросив їх продовжувати своє навчання в стінах НГУ, де вони отримають ще більше можливостей для навчання і дозвілля.

Ректор відмітив, що можливість отримати якісну вищу освіту, вивчити мови в лінгвістичних центрах НГУ, пройти стажування за кордоном, одночасно отримати два дипломи – не лише НГУ, але й одного з провідних європейських університетів – це реальність сьогодення та перспектива, яку можна втілити в життя, завдяки постійному прагненню навчатися та самовдосконалюватись.

Геннадій Півняк також зазначив, що обираючи гірничий, студенти майже гарантовано матимуть щасливе особисте життя оскільки в гірничому навчаються найгарніші дівчата та мужні хлопці.

DSC00217.JPG

У бібліотеці технікуму відбулася зустріч з викладачами, де ректор розповів про перспективи розвитку університету, невпинний рух вперед та роботу, яка ведеться, аби університет став визнаним лідером не лише серед ВНЗ України, але й найближчим часом зайняв передові позиції на міжнародному рівні, чому сприяє участь у провідних світових рейтингах ВНЗ, таких як Webometrics та QS. Було відмічено, що в університеті запроваджено чимало програм для викладачів, як наприклад: «Нам 30», яка підтримує перспективну наукову молодь; програма лінгвістичного розвитку, яка направлена на здобуття кожним викладачем НГУ, віком до 55 років високого рівня володіння, щонайменш, однією іноземною мовою та багато інших.

Студенти і викладачі технікуму також отримали запрошення пройти стажування на кафедрі гірничих машин та інжинірингу, де вони зможуть опанувати сучасні програмні продукти Solid Works, Delcam, АСКОН та відвідати виставку науково-технічних досягнень НГУ.

Наостанок, ректор передав бібліотеці технікуму книгу «НГУ Відповідність часу», а також підручники з фізики, що вийшли під редакцією професора НГУ Ігоря Павловича Гаркуші та Зінаїди Павлівни Півняк.


DSC00042.JPG

Довідка: Павлоградський технікум НГУ - вищий навчальний заклад І рівня акредитації, що посідає провідне місце в регіоні і здійснює підготовку молодших спеціалістів за 7 напрямами: «Документознавство та інформаційна діяльність», «Облік і аудит», «Комп’ютерна інженерія», «Гірництво», «Металургія», «Машинобудування», «Транспортні технології».

Контингент студентів складає 1222 особи, в тому числі:

- за денною формою навчання – 910 осіб (638 – на бюджетній формі, 272 – на контрактній);

- за заочною формою навчання – 312 осіб (121 – на бюджетній формі, 191 – на контрактній).

Обсяг ліцензійних місць складає 305 осіб на денній формі навчання і 210 – на заочній. Освітня діяльність технікуму здійснюється на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (серія АД № 041189 від 15.06.2012).

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт