Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.06.2016

Міжнародна конференція CITEPTMTI’2016

26-27 травня відбулася Міжнародна конференція «Сучасні інноваційні технології підготовки інженерних кадрів для гірничої промисловості та транспорту – 2016».


Конференція, що вже стала традиційною, проводилася з ініціативи та на базі кафедри основ конструювання механізмів і машин НГУ за підтримки навчального центру "Інфотех", групи компаній «АСКОН», Актюбінської регіонального державного університету ім. К. Жубанова та громадської організації Освітній центр «Відкрите знання».

У конференції взяли участь 158 осіб, було представлено 93 доповіді з України, Росії, Казахстану, Німеччини та США.


Організатори конференції займають активну і принципову позицію при формуванні секцій і відборі доповідей, завдяки чому всі представлені доповіді були актуальні, всебічно охоплювали питання, що виникають перед сучасними інженерами, мали високий рівень і наукову цінність.


При проведенні заходу крім класичної форми подання, також використовувалися сучасні інтерактивні засоби візуалізації та передачі інформації, що дозволило значно розширити аудиторію учасників.

Особливістю цьогорічної конференції була участь фахівців авторизованого центру Autodesk, чиї програмні продукти широко відомі в світі і користуються значним авторитетом при розробці інноваційних технічних проектів різного рівня.


Провідні викладачі та вчені механіко-машинобудівного факультету НГУ, а також запрошені фахівці зазначили, що участь в конференції представленого формату дозволяє студентам значно підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, адже дає можливість отримати сучасні знання і в подальшому інтегрувати їх у своїй професійній діяльності, а також при реалізації технічних ідей.

Інформація надана Бізнес-інкубатором НГУ


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт