Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
17.06.2016

В НГУ гаряча пора – захист дипломів

Поки абітурієнти лише вступають до ВНЗ, випускники вписують останню сторінку до літопису свого студентського життя.

Настала спекотна літня пора не лише у прямому значенні цього слова. Гаряче нині і в студентських аудиторіях, де проходить захист дипломних робіт. Знімальна група Інформаційно-аналітичного центру і відеостудії «Юність» пройшлася навчальними корпусами нашого храму знань і побачила, як коридорами проходять зосереджені студенти-випускники з теками і кресленнями.  

Зрозуміло, що захист дипломних проектів — це теж продовження процесу навчання. Це наочно ми побачили в аудиторії, де свої дипломні роботи захищали студенти за спеціальністю «Телекомунікації». Хтось вже відповідав на запитання спеціальної комісії, а хтось ще вивчав біля аудиторії важливі схеми, відзначаючи для себе важливі деталі, уточнюючи технічні моменти.

У 2016 році Національний гірничий університет посів шосту позицію в рейтингу вищих навчальних закладів "ТОП-200 Україна". Таким чином, НГУ піднявся на щабель вгору в порівнянні з минулим роком. Тож хочеться вірити, що наші високопрофесійні викладачі дали випускникам величезну базу знань і відкрили їм дорогу для професійного розвитку. Загальновідомо, що на виробництві завжди цінують співробітників, які постійно підвищують свою кваліфікацію і, безумовно, тих, хто пропонує інноваційні розробки для уповадження на підприємствах.
Знімальна група побувала також і на захисті кандидатської дисертації. Цього дня свою роботу захищав асистент кафедри електропривода Андрій Бакутін (керівник – професор кафедри електропривода Олександр Азюковський). Коли ми зайшли до аудиторії , то найперше, що вразило, – це серйозна комісія у складі маститих вчених.


Спокійний і впевнений вигляд Андрія Бакутіна наводив на думку, що захист пройде успішно. Так і сталося – сьогодні його вже можна привітати з подоланням ще однієї сходинки у науковій кар’єрі.


Зазначимо, що дисертант представив не просто теоретичний проект, а проект з подальшим практичним застосуванням.


Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

Фото Сергія Подрєза і Альони Леонович (відеостудія «Юність» НГУ)

 

 

 До списку© 2006-2022 Інформація про сайт