Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
08.08.2016

В НГУ стартує проект Erasmus + MOSAIC

Державний ВНЗ «Національний гірничий університет» починає участь у проекті "Мультикультуралізм - підсумки соціального визнання, інтеграції та культури" (MOSAIC). Проект розроблений в рамках програми Erasmus +, KA1 - Мобільність для молоді і передбачає стимулювання дискусії про мультикультурність між учасниками з країн-партнерів та країн-учасників програми в рамках критичної кризи біженців у Європі. Архітектура буде використовуватися в якості методичного інструменту для визнання мультикультурності і як позитивний елемент розвитку громади.

Проект MOSAIC буде організовано в одному з найбільш мультикультурних міст Європи – Палермо - в жовтні 2016. 18 молодих учасників з трьох організацій-партнерів під керівництвом досвідчених лідерів та тренерів, які представляють формальні і неформальні освітні організації (два університети і один НВО ) з Італії, Литви та України, будуть відкривати для себе природу життя та спілкування в міжкультурній атмосфері протягом 5 днів.

Цілі проекту співвідносяться з цілями програми Erasmus +, а саме:

- виявлення та підтримка елементів мультикультуралізму в містах ЄС, використовуючи архітектуру як інструмент розвитку соціальних навичок молоді (відкритості для інших культур, демократичної участі, солідарності та дружби);

- забезпечення активного середовища для молоді для навчання та обговорення за допомогою методології креативного мислення за такими темами як: мультикультуралізм, соціальна згуртованість, демократія і активна участь в розробці політики ЄС, криза біженців, інтеграція та співпраця інших культур в суспільстві ЄС, поважаючи потреби і права один одного;

- розширення масштабу програми Erasmus + в країнах-партнерах проекту шляхом створення мережі активних і захоплених молодих людей (молодіжних організацій).

Міжкультурне робоче середовище стимулюватиме розвиток навичок в області полікультурного спілкування і визнання позитивного аспекту мультикультуралізму. Інноваційний та нетрадиційний підхід до теми проекту (інтеграції та мультикультуралізму з використанням архітектури як прикладу і інструменту неформального навчання) дозволить поліпшити навички учасників у підході до розглядання проблем з різних точок зору. Отримані знання та покращенні навички впливатимуть на появу позитивних змін в поведінці молоді, підготовки їх в якості послів мультикультуралізму для активної взаємодії з місцевими громадами.

За детальної інформацією звертатися до координатора проекту в НГУ Ксенії Тюхменьової: tyukhmeneva@gmail.com

The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsi­ble for any use which may be made of the information contained therein.


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт