Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
01.09.2016

Стартував навчальний рік у одному з кращих ВНЗ України – Національному гірничому університеті

Сьогодні, у День знань, в НГУ відбулося традиційне посвячення першокурсників Національного гірничого університету у студенти. Молодому поколінню ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив символічні атрибути: ключ від знань, залікову книжку і студентський квиток.


Зі вступом в НГУ, який займає шосту позицію у рейтингу кращих ВНЗ України ТОП-200, першокурсників привітав голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов. Він також нагородив за особисті заслуги перед державою ректора НГУ Геннадія Півняка спеціальною нагородою, яка була вперше започаткована в нашій області до Дня Незалежності країни. Почесними грамотами відзначено кращих викладачів НГУ.


Новим студентам НГУ свої побажання висловили начальник дільниці Шахтоуправління «Самарське» ДТЕК «Павлоградвугілля», Герой України Сергій Лазуренко й герой АТО, старший викладач НГУ Дмитро Кошка.Урочистості завершила традиційна церемонія передачі випускниками НГУ запаленого факелу як символу естафети поколінь першокурсникам. Дорога до знань – закладена. Попереду студентів НГУ чекають нові можливості, цікавий процес навчання і яскраві звершення.


Насамкінець учасникам і гостям свята студенти НГУ продемонстрували багатство талантів – виступ учасників випускного балу НГУ, спортсменів і вокалістів.


ІАЦ НГУ, фото Володимира Корінного (відеостудія "Юність" НГУ)


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт