Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
09.04.2013

ЗАМИСЛИМОСЬ ПРО ЕКОЛОГІЧНЕ ВІДЛУННЯ

Як часто Ви замислюєтеся над тим, що кожну хвилину свого життя ми здійснюємо вплив на навколишнє середовище? А чи помічали Ви, що природа здатна відповідати відлунням на будь-яку дію на її адресу? 

Саме над цими питання замисляться студенти гірничого та їх викладачі під час реалізації проекту Ec(h) o Environmental Changes – HumanObligation ( в рамках програми ЄС «Молодь в дії»), який відбудеться 22-30 квітня 2013 року на базі Краківської гірничо-металургійної академії ім. Сташіца (Польща,) і збере молодих лідерів з чотирьох країн: України, Польщі, Росії та Німеччини. Всіподії проекту будуть спрямовані на формування екологічно відповідальної поведінки та долучення до здорового способу життя студентської молоді. Це досить непросто в сучасних умовах, коли рівень споживання зростає, ритм життя прискорюється щохвилини, а ми не замислюємося над тим, якими можуть бути наслідки для нас особисто, для нашого регіону, країни, континенту та світу в цілому. Часто нам не вистачає елементарних знань у повсякденному житті, щоб сприяти ресурсозбереженню та власним прикладом закликати рідних, друзів, знайомих та колег до відповідального ставлення до навколишнього середовища. 

Саме ідею екологічного відлуння закладали координатори та організатори проекту Марта Чубаєвська,президент групи Pro Futuro КГМА ім. Сташіца, Польща, та завідувач відділу міжнародних наукових проектів, асистент кафедр и прикладної економіки Анна Авдющенко, коли формували заявку до Європейської комісії на фінансування проекту Ec(h)o. Невипадковим є підбір партнерських організацій, адже тут можна побачити екологічно відповідальних німців (Фрайберська гірнича академія), яким є чим поділитися у питаннях раціонального природокористування, ефективного управління відходами, ресурсозбереження. Звичайно, проект зацікавив Європейську комісію, оскільки його тематичне спрямування відповідає європейській стратегії розвитку «Європа 2020», а також ініціативам ЕС у стосунках з Україною (в рамках Східного Партнерства) таРосією (в рамках Стратегічногопартнерства). У програмі проекту заплановані екологічна акція для мешканців студентського містечка КГМА ім. Сташіца  та екологічний бал. 

  Приготування до проекту ідутьповним ходом, адже НГУ будуть представляти кращі студенти Віра Волкова, Денис Астаф’єв, Середа Максим, Анастасія Руденко, Олексій Шестаков, Юлія Білецька, Анна Козеко, Дмитро Сай ,Олександр Лобанов. Для гідної участі і представлення нашої країни та її екологічних особливостей їм допомагає підготуватися доцент кафедри екології Олена Борисовська. Студенти вже відзняли відеоролик з метою пропагування екологічно відповідальної поведінки, детально продумали, як у найбільш креативний спосіб представити традиції та звичаї нашої держави та підготували hand-made подарунки для всіх учасників проекту!

Сподіваємося, що проект Ec(h)o пройде вдало та буде поштовхом до екологічно відповідальної поведінки й долучення до здорового способу життя багатьох студентів нашого міста та регіону!


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт