Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
25.04.2013

Василь Лук’яненко - відомий спортсмен і талановита особистість

Студент-маркетолог НГУ Василь Лук’яненко займається BMX-cпортом – виконанням трюків на спеціальних велосипедах. «Спочатку, - розповідає Василь, - я катався на звичайному гірському велосипеді, бачив, як інші хлопці роблять трюки, а потім спробував сам».

Перший ВМХ – велосипед йому придбали у 2006 році. Вже через два роки молодий спортсмен посів 1-е місце на змаганнях Red Bull Transformers Grand Final (Україна). На двох міжнародних змаганнях (у Чехії і Естонії) посідав почесне восьме місце, а у 2010 році ввійшов у четвірку переможців у Adrenalin Games (м.Москва, Росія). Зараз Василь – досвідчений спортсмен, якого знають далеко за межами України. Та й майданчики для тренування знаходяться у Європі, тому хлопцеві доводиться досить часто перетинати кордони рідної країни.

В Україні Василь – один з найсильніших ВМХ-спортсменів. Своїм найвидатнішим досягненням вважає друге місце на змаганнях, де зібралися представники більшості країн колишнього СНД (2012 р., м. Краснодар, Росія).

Безумовно, хлопець займається екстремальним і небезпечним видом сорту, тому, як він зізнається, кататися доводиться дуже обережно і з максимальною концентрацією. Заради власної безпеки на змаганнях і тренуваннях він користується спеціальною екіпіровкою.

Деякі трюки настільки ризиковані, що їх доводиться виконувати максимально обережно. А взагалі краще не ризикувати і виконувати лише те, у чому впевнений. Від руху на ВМХ Василь отримує море позитивних емоцій. А надто, коли виграє на змаганнях або робить нові складні трюки. Для студента важливо й те, що він займається ВМХ професійно, що приносить йому невеликий прибуток.

У планах молодого, але вельми перспективного спортсмена і талановитої особистості, - брати участь у різних міжнародних програмах, які надає НГУ для своїх студентів, вивчати англійську в лінгвістичному центрі. У спорті – тренуватися, брати участь у міжнародних змаганнях, де представляти НГУ й Україну. Василь не ставить якесь із занять на перше місце, бо спорт у нього сезонний – це літо. Восени, взимку і навесні Василь Лук’яненко сидить за студентською лавою й старанно «гризе граніт науки».

Як і Королеві Краси Європи -2013 Ганні Жадан, ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив Василеві Лук’яненку медаль «За заслуги перед університетом».

Валентина Шабетя, ІАЦ НГУ

Більше інформації про Василя Лук’яненка тут: http://www.vasyalukyanenko.com/ 


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт