Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.06.2013

Успішно склали іспити в Краківській гірничо-металургійній академії ім. Ст. Сташиця

З 20 травня по 7 червня група студентів гірничого факультету пройшла другий етап навчання за індивідуальною програмою за спеціальністю «Геоінженерія» в Краківській гірничо-металургійній академії ім. Ст. Сташиця.


Після закінчення теоретичного курсу студентам  видали індивідуальні завдання з дисциплін, які вони захистили на іспиті.

Родзинкою таких захистів є те, що не тільки викладач має можливість ставити питання після викладу матеріалу, а і самі студенти. Особливо жваво обговорювались результати розрахункової роботи з дисципліни «Вплив гірничих робіт на земну поверхню» та результати лабораторних досліджень зразків гірських порід та вугілля з дисципліни «Геомеханіка». 

7 червня відбулося урочисте вручення студентам сертифікатів. В нагородженні брали участь: проректор у справах студентів проф. Анна Сівік, заступник декана факультету Гірництва і Геоінженерії проф. Марек Цала, заступник завідувача кафедри Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки д-р інж. Оксана Кінаш., проф. кафедри Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки Тадеуш Майхерчик, д-р інж. кафедри Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки Збігнєв Нєдбальскі.

В урочистій промові професор кафедри Геомеханіки, Будівництва та Геотехніки пан Тадеуш Майхерчик висловив своє захоплення від роботи зі студентами з НГУ, вказавши на високу якість їх підготовки.

Від НГУ професор Бондаренко В.І. та доцент Дичковський Р.О. подякували за надану можливість у проходженні навчання в КГМА та висловили надію про поглиблення співпраці в даному напрямку.

Від студентів Гірничого факультету виступили студент гр. ГРгС-10-2с Гаран Андрій та студентка гр. ГІ-08-6с Галінська Олена, які подякували за теплий прийом та дбайливе ставлення в КГМА.

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт