Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
11.06.2013

Студенти кафедри маркетингу отримали медалі «Знак вдячності»

 Вкотре ми можемо переконатися, які талановиті студенти навчаються в гірничому.


Студентка-четвертокурсниця НГУ Ганна Жадан стала Королевою Європи (“Queen of Europe”) на першому міжнародному конкурсі “Top Model of the World 2013”.

Ще раніше Ганна брала участь в українських конкурсах «Красуня України 2009» (ввійшла в ТОП-5, красуня талант), «Міс Донбас open 2010» (фіналістка конкурсу), «Мисс Русская Волна 2011» (переможниця). А в цьому році ризикнула позмагатися в престижному конкурсі краси “Top Model of the World 2013”. Перший міжнародний конкурс - “Top Model of the World 2013”, який відбувся у Єгипті, запросив на конкурс незаміжніх дівчат віком від 18 до 26, зростом не нижчих ніж 172 см. Бажано мати якесь хобі (декламація, театр, образотворче мистецтво, спорт), тоді ти можеш претендувати відразу на ТОП-15. У Єгипті потрібно було готуватися два тижні самостійно і два тижні з усією командою конкурсанток.

Нещодавно з рук ректора НГУ академіка НАН України Геннадія Півняка Ганна Жадан отримала медаль «За заслуги перед НГУ».

А студент-маркетолог НГУ Василь Лук’яненко займається BMX-cпортом – виконанням трюків на спеціальних велосипедах. «Спочатку, - розповідає Василь, - я катався на звичайному гірському велосипеді, бачив, як інші хлопці роблять трюки, а потім спробував сам».

Перший ВМХ – велосипед йому придбали у 2006 році. Вже через два роки молодий спортсмен посів 1-е місце на змаганнях Red Bull Transformers Grand Final (Україна). На двох міжнародних змаганнях (у Чехії і Естонії) посідав почесне восьме місце, а у 2010 році ввійшов у четвірку переможців у Adrenalin Games (м.Москва, Росія). Зараз Василь – досвідчений спортсмен, якого знають далеко за межами України. Та й майданчики для тренування знаходяться у Європі, тому хлопцеві доводиться досить часто перетинати кордони рідної країни.

В Україні Василь – один з найсильніших ВМХ-спортсменів. Своїм найвидатнішим досягненням вважає друге місце на змаганнях, де зібралися представники більшості країн колишнього СНД (2012 р., м. Краснодар, Росія).

Безумовно, хлопець займається екстремальним і небезпечним видом сорту, тому, як він зізнається, кататися доводиться дуже обережно і з максимальною концентрацією. Заради власної безпеки на змаганнях і тренуваннях він користується спеціальною екіпіровкою.

Деякі трюки настільки ризиковані, що їх доводиться виконувати максимально обережно. А взагалі краще не ризикувати і виконувати лише те, у чому впевнений. Від руху на ВМХ Василь отримує море позитивних емоцій. А надто, коли виграє на змаганнях або робить нові складні трюки. Для студента важливо й те, що він займається ВМХ професійно, що приносить йому невеликий прибуток.

У планах молодого, але вельми перспективного спортсмена і талановитої особистості, - брати участь у різних міжнародних програмах, які надає НГУ для своїх студентів, вивчати англійську в лінгвістичному центрі. У спорті – тренуватися, брати участь у міжнародних змаганнях, де представляти НГУ й Україну. Василь не ставить якесь із занять на перше місце, бо спорт у нього сезонний – це літо. Восени, взимку і навесні Василь Лук’яненко сидить за студентською лавою й старанно «гризе граніт науки».


  Ректор НГУ академік НАН України Геннадій Півняк вручив Василеві Лук’яненку медаль «За заслуги перед університетом».

Вітаємо!

ІАЦ НГУ за матеріалами кафедри маркетингу


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт