Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
25.06.2013

ФЕЄРІЯ ВИПУСКНОГО БАЛУ В НГУ

У Національному гірничому університеті не зраджують традиції, яку було відновлено в 2005 році. Двадцять першого червня тут удев’яте пройшов випускний бал. Чарівні дівчата та елегантні юнаки вражали не лише вишуканістю зовнішнього вигляду, але і вмінням майстерно танцювати вальс, полонез, польку і танго.

Готувались довго і наполегливо під керівництвом хореографа, артиста балету Дніпропетровського академічного театру опери та балету Вадим Кащєєва. Цього року 96 хлопців та дівчат виявили бажання навчитись класичним фігурам і їм це вдалося. Під акомпанемент симфонічного оркестру Дніпропетровського академічного театру опери балету під керівництвом народного артиста України Володимира Гаркуші пари «зривали» шквал оплесків. Як зазначив виконавчий директор Асоціації випускників НГУ Е. М. Шляхов, саме відданість класичним традиціям робить цей бал неповторним і незабутнім. «Ми вже готуємось до наступного, десятого ювілейного балу, маємо надію, що він обов’язково буде ще більш вишуканим, але Асоціація знову-таки розраховує на ентузіазм молодих випускників», – додав Едуард Михайлович.

Відкрив бал ректор університету, академік Національної академії наук України Геннадій Григорович Півняк разом з почесним гостем. заслуженим діячем мистецтв України, почесним громадянином Дніпропетровська Віктором Олександровичем Веретенніковим.

Ректор щиро привітав випускників 2013 року, побажав їм наснаги, творчості у виборі майбутнього шляху й підкреслив, що вони вже зробили свій головний вибір, отримавши освіту в інноваційному прогресивному гірничому університеті європейського рівня, а також закарбували в серці незабутні спогади про студентські роки.

Цього вечора кращі студенти отримували особливі відзнаки університету й теплі побажання деканів факультетів. Почесна гостя балу, заступник міського голови й давній друг університету Олена Лозенко, привітала випускників з цим неповторним днем і наголосила, що сьогодні вони вступають у новий етап життя – складний і цікавий, але їм обов’язково пощастить, адже вони навчались у гірничому! Олена Валентинівна вручила відзнаку переможцю у номінації «За палке стремління до знань» випускниці юридичного факультету Тетяні Тітовій. У 2-й номінації  «За палке стремління до знань» перемогу отримав випускник геологорозвідувального факультету Євген Козій. Також Євген і Тетяна отримали з рук ректора медалі "За відданість НГУ".

У номінації «За активну життєву позицію» дипломи та медаль НГУ «Знак вдячності» отримали:  Микола Ломськов, Артем Антощенко та Катерина Сероклін. Давній друг університету, у минулому теж випускник гірничого, відомий як президент АК «Комбінату «Придніпровський», до того ж, автор романів і повістей Віктор Веретенников подарував дівчині авторські книжки. Віктор Олександрович підкреслив, що гірничий має не лише високий рівень освіти, але і неповторну енергетику любові. Саме тут він зустрів свою дружину, яка також є випускницею НГУ!..

Тож присутні переконалися, що Національний гірничий університет не лише дає путівку в життя, але і поєднує серця. Можливо, і серед цьогорічних випускників є пари, які продовжать цю романтичну традицію.

Родзинкою балу був вальс дебютантів за участю студентки-четвертокурсниці НГУ Ганни Жадан, яка в цьому році стала Королевою Європи (“Queen of Europe”) на першому міжнародному конкурсі “TOP-5 Models of the World 2013”. Під проникливий спів учасника шоу «Голос країни», випускника гірничого Олександра Оверченка, майбутні випускники продемонстрували свій танцювальний талант.

Наприкінці свята кращі випускники-номінанти конкурсу – Сергій Десятерик (механіко-машинобудівний факультет), Анастасія Зайченко (факультет інформаційних технологій), Юлія Харламова (електротехнічний факультет), Дмитро Богач (фінансово-економічнй факультет) та Євген Любимцев (Гірничий інститут) отримали пам’ятні фото з ректором і книги про університет "Відповідність часу".

І ось нарешті настала довгоочікувана мить: традиційно представник Дніпропетровського регіонального управління «Приватбанку», члени асоціації випускників та профспілкового комітету НГУ визначили найгарнішу пару вечора – Короля та Королеву балу Кирила Давиденка та Юлію Кулябу, які розпочинали прощальний вальс цьогорічного балу.


Час пролетів швидко. Знову і знову ректор НГУ академік Геннадій Півняк бажає вихованцям щасливого майбутнього. Під святковий гімн НГУ випускник минулих років Віктор Веретенников передає традиційний факел гірничого випускникам 2013 року.

Небо вже вкрили зорі, а біля історичних колон майоріли різнокольорові кульки, і феєрверк сповістив місто про ще одне новоявлене покоління талановитих і креативних молодих людей, яким дорогу в життя проклав Національний гірничий університет!

Дарина Бутко, ІАЦ НГУ,  фото відеостудії «Юність» НГУ


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт