Dnipro University of Technology — Compliance with the Time
            Новини кафедри та університету
03.07.2013

СТУДЕНТИ-ЕКОЛОГИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИКОНАННІ МІЖВУЗІВСЬКОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Студенти НГУ В.А. Волкова і О.Ю. Бондар під керівництвом завкафедри екології професора А.І. Горової та доцента А.В. Павличенка стали виконавцями міжвузівської комплексної дипломної роботи на тему «Розробка технологій утилізації пилоподібних відходів металургійного та паливно-енергетичного комплексу для поліпшення екологічного стану навколишнього середовища». Крім представників НГУ, міжвузівський проект виконували також студенти і викладачі Національної металургійної академії України та Українського державного хіміко-технологічного університету.

Робота спрямована на вирішення проблеми утилізації пилоподібних промислових відходів металургійного та паливно-енергетичного комплексу. Під час виконання дипломної роботи студенти вивчали можливості використання пилоподібних відходів в металургійній і будівельній галузях.

Як повідомив доцент А.В. Павличенко, студенти-екологи НГУ виконали роботу щодо оцінки  екологічного стану об’єктів навколишнього середовища на територіях розміщення відходів Придніпровської ТЕС та розробили природоохоронні технології, що дозволяють покращити стан навколишнього середовища й умови проживання населення міста Дніпропетровська.

На фото: всі виконавці міжвузівської комплексної дипломної роботи після її захисту;


На фото: професор А.І.Горова, доцент А.В. Павличенко зі студентами В.А.Волковою і О.Ю. Бондарем 

ІАЦ НГУ


До списку© 2006-2021 Інформація про сайт